Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 94

Temat: Ćwiczenia z Ewą Chodakowską

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał wronka Zobacz post
    Ja też polecam ćwiczenia na zajęciach z trenerem, ćwiczyłam trochę efekty też są piorunujące.......

........a nie taniej wyjdzie, wyrzucić lodówkę przez okno

ale ja nie mam problemów z jedzeniem ale z kondycją , bo waga jest ok tylko bezzdech mnie na schodach łapie
    Jestem zlepkiem ogromnej liczby atomów, zawierającym w sobie niezliczone możliwości.

Ja słyszałam. Zabieram się za spróbowanie, ale jakoś nie mogę się zabrać. Faktycznie w kupie raźniej, może nawet bym się skusiła. Ale ile taka sala może kosztować? Chodziłam na siatkę, było sporo osób (jak to w siatkówce), nie wychodziło może dużo, ale tyle chętnych pewnie nie uzbierasz. Nie pytaj ile płaciłam, bo nie pamiętam.

p.s. proponujecie fitness, a ja, podobnie jak sisi, myślę, że to nie to samo, a i nie wiem czy taniej czy drożej.
    Ostatnio edytowane przez Rybka ; 05-11-2012 o 13:35

przeca wiycie,tam kaj chcecie
    Cytat Napisał wronka Zobacz post
    ale ja nie mam problemów z jedzeniem ale z kondycją , bo waga jest ok tylko bezzdech mnie na schodach łapie
    Ale se wymyśliła
    Na schodch nie oddychaj i problem z głowy,ale,ale trenerem mogę być

Cytat Napisał jendrus135 Zobacz post
    Ale se wymyśliła
    Na schodch nie oddychaj i problem z głowy,ale,ale trenerem mogę być
    dawaj jaki program proponujesz
    Jestem zlepkiem ogromnej liczby atomów, zawierającym w sobie niezliczone możliwości.

przeca wiycie,tam kaj chcecie
    Ło kruca,kapke mnie blokło,musza ten program przemyśleć,bo jest tako ewentualność,że uczeń może ,,przerostać trenera ''

Nie wiem ile może kosztować taka sala, bo się nie orientowałam bo to dopiero był pomysł i szukam chętnych jak się uzbiera trochę to poszukam czegoś i wtedy zobaczymy. Jeśli chodzi o wyrzucenie lodówki przez okno to co mi to da? Raczej mięśni nie wykształci prawda?

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    A ja wiem ile sala kosztuje bo się orientowałam
    Od 50 zł w górę za godzinę oczywiście. Z tym, że to było dość dawno temu i teraz może być jeszcze drożej.
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

No to wcale nie tak dużo, to nawet gdyby się zebrało choćby 5 osób na początek to wychodzi po 10zł, a potem pewnie każda powie znajomym i zbierze się więcej. A za 10zł to tyle samo co inne zajęcie np zumba też wychodzi po 10 a siłownia nawet drożej.

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Nie chcę Cię tu demotywować ale żeby osiągnąć efekty nie wystarczy ćwiczyć raz w tygodniu
    Żeby osiągnąć efekty takie jak ta pani prezentuje musisz ćwiczyć co najmniej 3-4 razy w tygodniu. Więc musiałabyś za każdym razem wynajmować salę co wiąże się z kolejnymi wydatkami...
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia