Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 94

Temat: Ćwiczenia z Ewą Chodakowską

oo...zumba to ja chce jednak zumbe. Chyba zacznę w domu z włączonym yt

przeca wiycie,tam kaj chcecie
    Cytat Napisał arnika Zobacz post
    A ja wiem ile sala kosztuje bo się orientowałam
    Od 50 zł w górę za godzinę oczywiście. Z tym, że to było dość dawno temu i teraz może być jeszcze drożej.
    Ja proponuje na łonie natury,bedzie taniej i .....

Cytat Napisał sisi86 Zobacz post
    Zastanawiałam się nad jakimiś zajęciami, ale tam niestety wychodzi to o wiele drożej miesięcznie chyba, że możesz polecić coś naprawdę dobrego a taniego.
    Piszesz, że nie wiesz ile kosztuje sala a rónocześnie piszesz, że zajęcia są droższe.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Bo tak mi się wydaje, że sala będzie tańsza niż zajęcia. Może i się mylę. Ja niekoniecznie chcę osiągnąć taką sylwetkę jak ma Ewa, bo mam inną budowę i wiem dobrze, że trzeba ćwiczyć minimum 3 razy w tygodniu. Widzę, że tutaj chętnych nie znajdę, a tylko komentujących, szkoda. Gdyby ktoś był zainteresowany pomysłem to niech pisze na priv. Pozdrawiam.

No to kurde weź zadzwoń na jakąś salę i dowiedz się ile kosztuje, przelić koszt na osobę na miesiąc i dopiero potem szukaj ludzi. Mają to zrobić za Ciebie?
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Po co mam szukać sali skoro nie ma chętnych Poza tym najlepiej by było znaleźć salę w miejscowości z której bedzie najwięcej chętnych.

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    To szukaj chętnych i jak znajdziesz to daj znać. Podpowiem Ci gdzie jest najtańsza sala do wynajęcia
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Po co mam szukać sali skoro nie ma chętnych
    A jak chcesz znaleźć chętnych jak sama nie wiesz czy się to opłaca?

Poza tym najlepiej by było znaleźć salę w miejscowości z której bedzie najwięcej chętnych.
    Weź zadzwoń na salę w Twoim mieście (w okolicznych cena będzie podobna), dowiedz się ile kosztuje i policz koszt na osobę, albo policz ile osób musisz uzbierać żeby się opłacało. Może się okaże, że taniej cię wyjdzie iść po prostu na zajęcia i nie stracisz czasu na zastanawianie. Nie wiem o co tyle krzyku, żeby zadzwonić

Cytat Napisał dyszol Zobacz post

Nie wiem o co tyle krzyku, żeby zadzwonić
    tyś je dyszol jak mój chłop normalnie

ja ściągnęłam sobie SKALPEL i na razie na niego PATRZĘ.... choinka...znajdę tyle motywacji? w sumie wesele w przyszłym roku...
    Ostatnio edytowane przez Sjokolade ; 11-11-2012 o 23:07

Możemy ćwiczyć u mnie w garażu Skoczów. Bo chyba dużo chętnych nie nazbieramy, tak żeby się opłacało wynajmować salę. Jak ktoś chętny to czekam na wiadomości na priv.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia