Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 74

Temat: Gesslerowa w Cieszynie

Gesslerowa w Cieszynie

Nie piłam. Ani nic w ten deseń.
    Magdę Gessler około 15:30 na Rynku w Cieszynie widziałam...
    Ktoś jeszcze?

Robi gdzieś tutaj rewolucje?
    Mam nadzieję, że nie powielam tematu.

chyba już wiem: http://cieszyn.naszemiasto.pl/artyku...acje,id,t.html
    Ostatnio edytowane przez Tortilla ; 05-11-2012 o 19:35

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Cytat Napisał Tortilla Zobacz post

Robi gdzieś tutaj rewolucje?
    Mam nadzieję, że nie powielam tematu.
    Powielasz

A w ogóle to co Wy się tak wszyscy Gesslerową podniecacie?
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Cytat Napisał arnika Zobacz post
    Powielasz
    A w ogóle to co Wy się tak wszyscy Gesslerową podniecacie?
    bardzo się podniecam, doprawdy nie masz pojęcia jak bardzo... po nocach spać nie mogę normalnie...
    baba ze wsi jestem, nie widuję celebrytów, to mnie zamurowało.

edit: może ktoś usunąć wątek?
    Ostatnio edytowane przez Tortilla ; 05-11-2012 o 20:06

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    baba ze wsi jestem, nie widuję celebrytów, to mnie zamurowało.
    Zobaczyć celebrytę to jakiś szczególny zaszczyt?
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Niektórym to się rączki pocą. Nie bydym pokazywać palcami...

Ależ ogromny, arniko, zapewne sama nie doświadczasz tak niskich emocji, jak lekkie podekscytowanie ujrzeniem jakiejś mniej, czy też bardziej popularnej osoby, gdyż zapewne czytasz mądre książki, nie oglądasz szmatławej telewizji i władasz językami filozofów...
    Zaszczyt to już sama sobie dopisałaś, bo (z tego, co widzę) o zaszczycie, jako żywo, w mym poście nie wspomniałam.
    O jak bardzo mi przykro, że musiałaś przeczytać ten niechlubny post, dotyczący mej przyziemnej ekscytacji panią Gessler, a nie dostarczyłam Ci wyższych lotów strawy duchowej...
    Mea culpa.
    Proszę o przebaczenie.

Tortilla a nie bołaś się jej

chopie, nic a nic

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Ależ ogromny, arniko, zapewne sama nie doświadczasz tak niskich emocji, jak lekkie podekscytowanie ujrzeniem jakiejś mniej, czy też bardziej popularnej osoby, gdyż zapewne czytasz mądre książki, nie oglądasz szmatławej telewizji i władasz językami filozofów...
    Zaszczyt to już sama sobie dopisałaś, bo (z tego, co widzę) o zaszczycie, jako żywo, w mym poście nie wspomniałam.
    O jak bardzo mi przykro, że musiałaś przeczytać ten niechlubny post, dotyczący mej przyziemnej ekscytacji panią Gessler, a nie dostarczyłam Ci wyższych lotów strawy duchowej...
    Mea culpa.
    Proszę o przebaczenie.
    Zaiste nie doświadczam tak niskich emocji gdyż mam gdzieś to czy ktoś jest celebrytą czy nie celebrytą. Zaprawdy powiadam, że zwykły śmiertelnik to jest i tak czy siak umrze a do grobu swego swej celebrytości nie zabierze. Owszem nie oglądam szmatławej telewizji bo jej nie posiadam ale za to czytam głupie książki i władam gwarą bom ze wsi
    Przeto przebaczam Ci Twój niechlubny post a gwoli wyjaśnienia jeszcze dodam, iż mój pierwszy post wynikał nie z Twojego postu ale z tematu, który już wcześniej ktoś założył a Ty nieświadoma owego czynu powieliłaś go. Dlatego wnoszę o ułaskawienie i nie traktowanie mnie jak wroga

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia