Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 74

Temat: Gesslerowa w Cieszynie

Czy to nie ona grała w Mapetach?

arnika, niewiele Ci mogę dać, ale aspoń jednego....

A ni- ani jednego Ci ni mogym dać...

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Konto nie rób mi do śmychu
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Fiat voluntas Tua

Pozdro!

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Cytat Napisał Tortilla Zobacz post
    Fiat voluntas Tua
    Uwaga, trudne słowa
    I Ty znając takie mądre słowa latasz po rynku żeby se Gesslerową obejrzeć? Szacun
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Cytat Napisał arnika Zobacz post
    Uwaga, trudne słowa
    I Ty znając takie mądre słowa latasz po rynku żeby se Gesslerową obejrzeć? Szacun
    no ba!
    niestety, za pomału żech góniła- uciykła mi bestyja

chata za wsią....pod lasem
    Wpisów
    40
    Cytat Napisał Tortilla Zobacz post
    Ależ ogromny, arniko, zapewne sama nie doświadczasz tak niskich emocji, jak lekkie podekscytowanie ujrzeniem jakiejś mniej, czy też bardziej popularnej osoby, gdyż zapewne czytasz mądre książki, nie oglądasz szmatławej telewizji i władasz językami filozofów...
    Zaszczyt to już sama sobie dopisałaś, bo (z tego, co widzę) o zaszczycie, jako żywo, w mym poście nie wspomniałam.
    O jak bardzo mi przykro, że musiałaś przeczytać ten niechlubny post, dotyczący mej przyziemnej ekscytacji panią Gessler, a nie dostarczyłam Ci wyższych lotów strawy duchowej...
    Mea culpa.
    Proszę o przebaczenie.
    hehe podobo mi się Tortilla
    Czad

---------- Post dodany o 09:35 ---------- Poprzedni post dodany o 09:34 ----------

Cytat Napisał arnika Zobacz post
    Zaiste nie doświadczam tak niskich emocji gdyż mam gdzieś to czy ktoś jest celebrytą czy nie celebrytą. Zaprawdy powiadam, że zwykły śmiertelnik to jest i tak czy siak umrze a do grobu swego swej celebrytości nie zabierze. Owszem nie oglądam szmatławej telewizji bo jej nie posiadam ale za to czytam głupie książki i władam gwarą bom ze wsi
    Przeto przebaczam Ci Twój niechlubny post a gwoli wyjaśnienia jeszcze dodam, iż mój pierwszy post wynikał nie z Twojego postu ale z tematu, który już wcześniej ktoś założył a Ty nieświadoma owego czynu powieliłaś go. Dlatego wnoszę o ułaskawienie i nie traktowanie mnie jak wroga
    No tyż je dobre

Się ubawiłam

Nooo... Babeczki chociaż poczucie humoru mają- chłopy to by zaraz testosteronem po oczach walili.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    żadna nowośc ja jak zobaczylam jednego takiego celebryte to tak mi wpadł w oko że poleciałam do kiosku po gazete z jego fotką, zaczełam sie masować po całym cieli i stało sie ,,zaszłam w ciąże'' dobrze że to była urojona, masakra

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia