Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Temat: Bardzo prosze o ocene strony.

Bardzo prosze o ocene strony.

Witam wszystkich serdecznie

Bardzo proszę o ocenę mojej stronki http://hellopl.com
    Będę bardzo wdzięczny za wszelkie sugestie przede wszystkim te krytyczne.

Pozdrawiam
    Artur

Sprytnie sobie zareklamowałeś swój portal
    Technicznie i wizualnie słabiutko...

wydaje mi się że nie jest źle, no taka prościutka strona, może i lepsza niż te inne tak bardzo rozbudowane. Tylko nie podoba mi się to że wyświetlana jest data urodzenia przy osobach, jak miałabym się zapisać na taki portal to nie chciałabym żeby ktoś znał moją datę urodzenia, bo dopóki się kogoś bardziej nie pozna każdy woli być maxymalnie anonimowy

Temat został przeniesiony do odpowiedniej kategorii.

Cieszyn
    Cytat Napisał walton Zobacz post
    Witam wszystkich serdecznie

Bardzo proszę o ocenę mojej stronki http://hellopl.com
    Będę bardzo wdzięczny za wszelkie sugestie przede wszystkim te krytyczne.
    Oto dane kontaktowe:

Adres:
    Hellopl LLC
    48 Walton Ave
    Ardmore, Pa 19003
    Ten adres to chyba kajaś kpina
    Ale ok. Jedziemy dalej.
    Obecnie zespół tworzą programiści, graficy, reporterzy, tłumacze, a także specjaliści od marketingu.
    Jakoś nie widać tego...
    Poza tym strona bardzo prosta. Nie ma nic co by przykuwało oko. Grafiki nie ma:/ Sam skrypt wygląda na słaby w porównaniu z innymi podobnym, serwisami.

Ale....... masz spoko userów i to jest +

P.S. Jak wprowadzisz opłaty to stracisz 80% userów....

Powiem szczerze moduły ok. Tylko szata graficzna tej strony hmmm wygląda jakby ktoś dopiero uczył projektowania stron www.
    Pozdrawiam

Strona jak dla mnie kolorystycznie masakryczna...Napaćkana kolorami nie wiedzieć poco...Nie przykuwa wzroku...Nie jest charakterystyczna w swej formie tylko wygląda jak tysiące słabych stron w tym kraju.Jednakże po frekwencji sądząc, ludziom to nie przeszkadza...

Cytat Napisał marlonka Zobacz post
    wygląda jak tysiące słabych stron w tym kraju
    Możesz wytłumaczyć głębiej zjawisko 'polskich kiepskich stron'?

Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Możesz wytłumaczyć głębiej zjawisko 'polskich kiepskich stron'?
    W naszym kraju niestety w większości projektowaniem stron zajmują się informatycy, których nauczono na studiach jak zbudować stronę. Sporadycznie projektowaniem i zakładaniem stron zajmują się graficy niestety...Co chwile natrafiam na strony internetowe kompletnie niespójne barwowo...Nieczytelne i przepełnione jakimiś dziwnymi ornamentami i "abażurowymi" tłami...

Oczywiście, że często tak jest. Ale czy sugerujesz, że polski rynek webdesignerski jest gorszy, że konkretnie u nas jest więcej 'rzemieślników'?

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia