Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Wizy

wsciekla debride
    Guest

Wizy

Orientuje się ktoś w sprawach załatwiania wizy do USA? Jak to wszystko wygląda itd. Chodzi mi o wizę na okres 4 lat.
    Mogliby je w końcu znieść

A tak jeszcze w temacie wiz to wkurzył mnie dziś fakt, że potrzebujemy wiz do Turcji. Takie Dojcze nie potrzebują a my tak

ech szkoda gadać. Liżemy tyłki Stanom, a one nas mają głęboko... Czesi jakoś nie potrzebują tych wiz, a my...traktowani jak ciemna masa.

Nie wiem jak jest teraz, ale kiedyś było tak, że płaciłaś 100 dolarów, jechałaś na rozmowę do konsula i taki oto człowieczek decydował sobie czy przyznać Ci wizę czy nie
    Ostatnio edytowane przez Rybka ; 17-11-2012 o 08:03

wsciekla debride
    Guest
    Hmm a jeśli człowiek tam nie jedzie za ich pracą tylko jako żona zarabiającego?

To ich nie interesuje,szwagier stsrtował po wizę 7 razy i nic,olał to.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    ja bym nie chcieł mieszkać w brzuchu potwora, USA to fajnie wygląda na reklamie, nawet wybory mają lepsze nie gryzą sie tak jak nasze pieski.ja startowalem 3 razy w krakowie i teraz jestem szczesliwy że nie wyjechałem.
    ale jeszcze raz chciałbym tam poleciec bo raz juz chciałem

wsciekla debride
    Guest
    Hmm to i tak na razie takie gdybania. Mąż ma szansę kontraktu tam no i się zastanawiamy co z wizą dla mnie. On i dziecko bez problemu bo mają niemieckie obywatelstwo. W każdym razie najpierw musi się mu skończyć kontrakt tutaj.Poza tym gdzie ubiega się o taką wizę?

chata za wsią....pod lasem
    Wpisów
    40
    Mam rodzinę w Stanach, jak rodzice (kilka lat temu) starali się o wyjazd w odwiedziny, musieli udowodnić, że mają tu do czego wracać. Czyli przedstawić dokładny stan majątkowy (firma, samochody itp.). Natomiast moja śp. babcia latała kilka razy bez problemów..... a jak chciała lecieć z nią moja kuzynka (jako opiekun) ze swoim małym dzieckiem, odmówili jej, chyba żeby zostawiła dziecko w Polsce....

Uprawnienia