Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37

Temat: Cały film na YT

Cały film na YT

Jako że na YT pojawia się coraz więcej całych filmów a ciężko ich znaleźć proponuje ciekawe pozycje wklejać je tu

na początek
    Baby są jakieś inne

(2011)<span id="filmYear" class="halfSize">

Chyba łamiesz regulamin.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

twojej wyobraźni
    Wpisów
    4
    Hehe już od pierwszej minuty słysząc dialogi można się zorientować, że to film Koterskiego próbowałem to kiedyś obejrzeć ale popełniłem błąd i wziąłem się za ten film późnym wieczorem a tam przez pierwsze 30 minut dwaj zeschizowani goście wleką się Focusem i nadają narzekają na kobiety. Co było dalej nie pamiętam bo przysnąłem.

Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Chyba łamiesz regulamin.
    ja tych filmów nie wpuściłem do int. ja wklejam tylko link

Może by ktoś wkleił film "Milczenie owiec".chciałbym oglądnąć a nie umiem znalezć.

Cytat Napisał konto Zobacz post
    ja tych filmów nie wpuściłem do int. ja wklejam tylko link
    Czyli łamiesz w ten sposób prawa autorskie. To nie jest TYLKO wklejenie linku
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Czyli łamiesz w ten sposób prawa autorskie. To nie jest TYLKO wklejenie linku
    a co teledyski wkleiliśmy ich tu już paretysięcy i może być? . A skoro to nie legalne to dlaczego YT ich nie blokuje

- - - - - - - - - -

Cytat Napisał harnas Zobacz post
    Może by ktoś wkleił film "Milczenie owiec".chciałbym oglądnąć a nie umiem znalezć.
    Właśnie nie wszystkie filmy są i trzeba szukać tych naprawde dobrych bo przeważnie jest sam szajs

- - - - - - - - - -
    Dyszol
    Czyli ten temat też jest nielegalny Konwalia wkleiła tam cały film
    http://www.forum.ox.pl/showthread.ph...est-bezpieczna!
    Ostatnio edytowane przez konto ; 18-11-2012 o 16:08

a co teledyski wkleiliśmy ich tu już paretysięcy i może być? . A skoro to nie legalne to dlaczego YT ich nie blokuje
    Nie denerwuj się. Z przymróżeniem oka to napisałem. Faktem jednak jest, że to łamanie praw autorskich. Nie wierzę, że dystryburor albo producent filmu zezwolił komukolwiek na wrzucenie filmu do sieci, kiedy może zarabiać na płatnych dvd kupowanych w sklepie albo wypożyczanych w wypożyczalni.

W naszym kraju łamie się prawa pracownicze, prawo do bezpłatnej opieki zdrowotnej, prawo wolności wypowiedzi itd. Dlaczego prawa autorskie mają być święte? Ano dlatego bo bronią one prawa wielkiego kapitału do bycia jeszcze większym kapitałem
    PiS, PO - jedno zło.

- - - - - - - - - -

Właśnie nie wszystkie filmy są i trzeba szukać tych naprawde dobrych bo przeważnie jest sam szajs

- - - - - - - - - -
    Dyszol
    Czyli ten temat też jest nielegalny Konwalia wkleiła tam cały film
    http://www.forum.ox.pl/showthread.ph...est-bezpieczna!

No właśnie,trochę mnie to zastanowiło,że znalazłam cały film na YT,ale uznałam,że skoro YT tego nie zablokował,to ja mogę go przekopiować tutaj,ale jeśli to rzeczywiście nielegalne,usunę film i wkleję tylko np linka do niego

- - - - - - - - - -

Przeglądam YT i filmów w całości jest tam całkiem sporo więc nie wiem jak to faktycznie wygląda z tym łamaniem praw autorskich...
    Ostatnio edytowane przez konwalia ; 18-11-2012 o 20:33

Uprawnienia