Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37

Temat: Cały film na YT

a właśnie,co do praw autorskich to ponoć mają wziąć się za chomika za to że prawie każdą książkę w pdf-ie można na nim znależć i kasa wydawcom ucieka,no ok,tylko przecież ściąganie z chomika to nie jest ściąganie za free tylko trzeba za to zapłacić,trzeba konto z limitem doładować i kasę wybulić,jak więc to ma się do nielegalnego ściągania,płacę i wymagam czyli ściągam....nie kradnę przecież

Kradniesz bo płacisz za transfer, a nie za filmy. Osoba nie posiadająca praw autorskich do filmu, utworu etc łamie prawo zamieszczając go w sieci. To samo czyni osoba ściągająca ten materiał - działa to jak paserstwo. Nie ma się co oszukiwać, chyba każdy z nas łamie codziennie prawo w internecie bo w świetle prawa takie działania są zakazane.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Cytat Napisał jarek_arek Zobacz post
    W naszym kraju łamie się prawa pracownicze, prawo do bezpłatnej opieki zdrowotnej, prawo wolności wypowiedzi itd. Dlaczego prawa autorskie mają być święte? Ano dlatego bo bronią one prawa wielkiego kapitału do bycia jeszcze większym kapitałem
    Dobrze powiedziane !

Co do teledysków na YT to większość z nich są tam zamieszczane legalnie. Większość tych popularnych teledysków jest dodawanych przez VEVO lub przez autorów tych teledysków np. PSY.

Polecam krótkometrażowy lekki horrorek:

"Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

nie wiedziałam, że ludzie wrzucają całe filmy na yt.

ale powiem szczerze, że jak poszperałam, to stwierdzam, że jednak lepiej pójść do kina czy wypożyczyć coś, bo jakoś filmu jest dla mnie mega ważne

Cytat Napisał stokrotka4322 Zobacz post
    ale powiem szczerze, że jak poszperałam, to stwierdzam, że jednak lepiej pójść do kina czy wypożyczyć coś, bo jakoś filmu jest dla mnie mega ważne
    Na youtubie masz kilkukrotnie lepszą jakość filmu niż dvd

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Na youtubie masz kilkukrotnie lepszą jakość filmu niż dvd
    Mówisz, kilka krotnie lepszą? ja myślałem że na płytkach DVD mamy lepszą jakość i dla tego jestem stałym klientem w wypożyczalni pudełek zastanawiam się co dalej....
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mnie już też intryguje ta kilkakrotnie lepsza jakość jak na DVD. Co tam jeszcze można lepiej widzieć?

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    chyba blu-rej i 3D?
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Uprawnienia