Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Potrzebujący i pomocni w jednym miejscu .

Potrzebujący i pomocni w jednym miejscu .

Witam,
    W blogu http://bezinteresowni.blogspot.com/ który podaję zostają umieszczane historie osób ,które potrzebują pomocy i zgodzą się na publikacje swoich danych.
    Stronkę odwiedzają osoby chętne wspomóc potrzebujących i OSOBIŚCIE bez pośredników , niepewnych nr kont , i nieistniejących fundacji/stowarzyszeń kontaktują się wybraną osobą .

Serdecznie zapraszam .

wsciekla debride
    Guest
    Choć jedna osoba zakładająca temat z linkiem nie spamuje. Świetna inicjatywa
    Dzięki dla użytkownika Bażanowice za umieszczenie tam historii Gereca

- - - Dopisano - - -

Aż się łzy w oczach kręcą

- - - Dopisano - - -

Nie widzę tam miejsca gdzie mogłyby "ogłaszać" się osoby, które mają coś do przekazania innym. Ja mogłabym odstąpić kilka rzeczy dla dziecka i dla nastolatki . Ale nie wiem gdzie to wpisać.

Piękny gest,ukłony w stronę założyciela bloga.To straszne jak los doświadczył tych ludzi,a życie dokłada kolejne ciosy.Znam kilka tych rodzin bo wychowaliśmy się jak to mówią na jednej wsi.Najgorsze jest to że mijając się codziennie na ulicy czy w szkole nie mamy pojęcia jak im jest ciężko.Cieszmy się z tego co mamy i spróbujmy choć trochę pomóc, bo los jest strasznie przewrotny i nie wiadomo czy za kilka lat my nie znajdziemy się w takiej sytuacji.

mam pytanie czy te prośby osób potrzebujących rzeczy z 2011 r sa nadal aktualne, pewnie tak ale nie są odnowione w blogu i pytam dla pewności?

wsciekla debride
    Guest
    Cytat Napisał megan990 Zobacz post
    mam pytanie czy te prośby osób potrzebujących rzeczy z 2011 r sa nadal aktualne, pewnie tak ale nie są odnowione w blogu i pytam dla pewności?
    I ja jestem tym zainteresowana. W szczególności panią z dwójką małych chłopców, która potrzebowała wózka i ubrań dla dzieci.

Za górami, za lasami
    Tyle potrzebujących ludzi, a jak malutko trzeba by ich troszkę uszczęśliwić i im pomóc jestem jak najbardziej za! Gratuluję tematu! Mam nadzieję że znajdą się osoby chcące pomóc

- - - Dopisano - - -

A jeżeli nie ma tam kontaktu do osoby potrzebującej, do kogo się zwrócić

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia