Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Temat: Tak wygląda choinka zakupiona w Kauflandzie :P

Tak wygląda choinka zakupiona w Kauflandzie :P

Tak wygląda choinka zakupiona w Kauflandzie
    Attached Images Attached Images

Szpatnaaaa!
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

przeca wiycie,tam kaj chcecie
    Cytat Napisał Madlene Zobacz post
    Tak wygląda choinka zakupiona w Kauflandzie
    szumna ! brak mi słów,by swój podziw opisać
    ludzie kupujta choinki w Kauflandzie
    jak bedą, to jeszcze dziś kupię kilka sztuk

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Po mojemu za blisko karoryfera albo miała odlot.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

moja jest na szczęście inna ta się zwyczajnie złamała sąsiadce w pół gdy ją ubierała. Te choinki są tak słabe, że jedynie najmniejsze ozdoby choinkowe można na nich zawiesić. Ciekawe, jakiej jakości są ozdoby choinkowe w Kauflandzie. Pewnie podobnej Teraz przynajmniej ja nie żałuję, że przepłaciłam nieco za swoją choinkę

Kaufland, biedronka, auchan, itp. Wszystko najtańsze = wszystko z odpadów (wyprodukowano dla: Biedronka). A teraz pytanie: dlaczego w Auchanie urządzenia pendrive są w miarę tanie? Bo NIGDY nie osiągają nawet 25% prędkości podanej na opakowaniu
    Aha, kiedyś z białej czekolady z biedronki dostałem sraczki. Odstawiłem czekoladę. Za 2 tygodnie kupiłem tą samą czekoladę i ponowiłem test. Efekt końcowy ten sam A ponoć po czekoladzie powinno być na odwrót...
    Ostatnio edytowane przez szejker ; 04-01-2013 o 14:56

Tani meso psy rzerom

Cytat Napisał szejker Zobacz post
    Aha, kiedyś z białej czekolady z biedronki dostałem sraczki. Odstawiłem czekoladę. Za 2 tygodnie kupiłem tą samą czekoladę i ponowiłem test. Efekt końcowy ten sam A ponoć po czekoladzie powinno być na odwrót...
    Czarna czekolada działa zaparciowo. Biała najwyraźniej odwrotnie. Czyli wszystko było w porządku.

zjadł czekoladę,następnie ogórka i popił maślanką .....a teraz zwala wszystko na czekolade

Jo kiedyś stasznie popiłech gożołki z biedronki ...sztrasznie żigałem

Uprawnienia