Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 48

Temat: Pytanie do Cieszyniaków ...

Pytanie do Cieszyniaków ...

Witam! prawdopodobnie już kiedyś był na forum podobny temat, ale chce mieć jak najświezsze informacje wiec zapytam jeszcze raz ...
    Czego? / jakiego typu? / sklepu... / usługi ..... /w Cieszynie Wam brakuje ?
    Chiałbym otworzyć coś swojego, a zarazem coś z czego mieszkancy byli by zadowoleni ...
    Cieszyn to mała , specyficzna mieścina w której naprawdę trzeba się wstrzelić z pomysłem aby przetrwać...
    napiszcie Wasze propozycje ...
    Pozdrawiam!

twojej wyobraźni
    Wpisów
    4
    Liczysz, że ktoś mając świetny pomysł na wstrzelenie się zdradzi go tu na forum? z własnym biznesem jest o tyle dziwnie, że tu liczy się własna przedsiębiorczość i kreatywność bo bez tego ani rusz
    Ostatnio edytowane przez Krisgw ; 04-01-2013 o 16:39

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Otwórz tancbude a napewno sie wstrzelisz. Lub psychologa dla psów bo moja łata chce piersi powiększyć i nie umie jej tego wyszczekać. Powodzenia

W butelce po TEQUILI.
    PKS brakuje i Straży Gminnej
    Żyj byś mógł pić,pij byś mógł żyć...

Cytat Napisał staragajowka Zobacz post
    Witam! prawdopodobnie już kiedyś był na forum podobny temat, ale chce mieć jak najświezsze informacje wiec zapytam jeszcze raz ...
    Czego? / jakiego typu? / sklepu... / usługi ..... /w Cieszynie Wam brakuje ?
    Chiałbym otworzyć coś swojego, a zarazem coś z czego mieszkancy byli by zadowoleni ...
    Cieszyn to mała , specyficzna mieścina w której naprawdę trzeba się wstrzelić z pomysłem aby przetrwać...
    napiszcie Wasze propozycje ...
    Pozdrawiam!
    http://www.reserved.com/pl

Śląskie
    Wpisów
    1
    Może watę cukrową zacznij kręcić i lać wodę z sokiem z saturatora jak za dawnych lat w Cieszynie bywało.

Cytat Napisał Krisgw Zobacz post
    Liczysz, że ktoś mając świetny pomysł na wstrzelenie się zdradzi go tu na forum?
    Nie każdy ma chęć i sposobność kręcić biznes, a może czegoś mu brak.

wiesz,jak dla mnie to ... przydałaby się np. IKEA , Mc Donalds , KFC ...

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Fare wybuduj ja moge celebrować i grać na organach.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

twojej wyobraźni
    Wpisów
    4
    Cytat Napisał uongo Zobacz post
    Nie każdy ma chęć i sposobność kręcić biznes, a może czegoś mu brak.
    Tak zgadza się z tym, że na forum można liczyć na ogólne ogólniki jak w postach powyżej, nikt od tak nie podpowie Ci co masz robić a jeżeli nawet to najpewniej już to zostało albo szybko zostanie podchwycone przez kogoś innego, ale to nawet nie o to chodzi, z takim podejściem (na zasadzie chcem ale nie wiem co więc może ktoś mi podpowie) prawdziwego biznesu nie da się rozkręcić.

Uprawnienia