Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 48

Temat: Pytanie do Cieszyniaków ...

Cytat Napisał Krisgw Zobacz post
    Tak zgadza się z tym, że na forum można liczyć na ogólne ogólniki jak w postach powyżej...
    Zawsze można mieć nadzieję, że ktoś odpowie normalnie.
    na zasadzie chcem ale nie wiem co więc może ktoś mi podpowie
    Ludzie szukają inspiracji w różny sposób. Niekoniecznie oczekują gotowego przepisu.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Tylko niech Ci teraz ktoś nie wciśnie bardzo dochodowego interesu a po miesiącu zostaniesz z długami. Nie podaj swoich danych bo możesz być łatwym celem.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

krilady.
    Guest
    A ja napiszę co kiedyś myślałam, że byłoby fajnym interesem (do dziś tak myślę), tylko na realizacje nie mam szans...a może mi się nie chce. Jak ktoś to otworzy to ja tam na pewno przyjdę
    Wymyśliłam kiedyś, że mozna byłoby otworzyć taką "klubogralnię" - klub, lokal w którym mozna byłoby grać w różne gry typu warcaby, szachy itp przy specjalnych stolikach. Grać mozna byłoby za darmo, dla rozrywki - mam nadzieję, ze to nie zahacza o hazard A do zakupu byłyby napoje i takie tam...

Kuzynka kiedyś była w Anglii i tam właśnie w jakimś lokalu u Turka tak było, brzmiało to dość ciekawie

nie no ... zdaję sobie sprawę z tego, że nikt mi gotowego pomysłu na tacy nie da , bardziej chodziło mi o przeczytanie kilku pomysłów, mniej poważnych i bardziej poważnych , następnie wyciągniecie jakiegoś wniosku .... i rozważyć go na spokojnie wiem że są trudne czasy na "coś swojego" i że Cieszyn to trudne miasto żeby się utrzymać dlatego właśnie tu napisałem, bo warto słuchać opinii ludzi ...

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał staragajowka Zobacz post
    nie no ... zdaję sobie sprawę z tego, że nikt mi gotowego pomysłu na tacy nie da , bardziej chodziło mi o przeczytanie kilku pomysłów, mniej poważnych i bardziej poważnych , następnie wyciągniecie jakiegoś wniosku .... i rozważyć go na spokojnie wiem że są trudne czasy na "coś swojego" i że Cieszyn to trudne miasto żeby się utrzymać dlatego właśnie tu napisałem, bo warto słuchać opinii ludzi ...
    Szkoda że nie napisałeś gdzie mieszkasz, familok czy domek trzeba było napisać ile chcesz zainwestować, w czym byś sie Ty odnalazł, jak widzisz na biznes składa się wiela czynników. Ja jak oglądam DRAGONZ DEY-zostań milionerem to tam nawet takie typy przychodzą z pomysłami co chcą kase od inwestora następnie chcą żeby inwestor zajoł sie produkcją i handlem. Ale Ty tylko napisałeś że chcesz sie wstrzelić,
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Mnie osobiście w C-nie brakuje sklepów gdzie można kupić ubrania w normalnych cenach a nie w tak zawyżonych jak to robią kupcy z ul. Głębokiej
    Taka sieciówka jak np. C&A, H&M, Vogele itp. żeby chcąc sobie kupić t-shirt nie trzeba było jechać do BB bo w Cieszynie pani poda cenę 79 zł
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

twojej wyobraźni
    Wpisów
    4
    Cytat Napisał krilady. Zobacz post
    Wymyśliłam kiedyś, że mozna byłoby otworzyć taką "klubogralnię" - klub, lokal w którym mozna byłoby grać w różne gry typu warcaby, szachy itp przy specjalnych stolikach. Grać mozna byłoby za darmo, dla rozrywki - mam nadzieję, ze to nie zahacza o hazard A do zakupu byłyby napoje i takie tam...
    No dobra... zmieniam zdanie, może jednak czasem ktoś podpowie coś ciekawego tak jak np krilady.. Nie znam się na kwestiach rozrywkowo klubowo gastronomicznych i nie wiem czy to ma szanse wypalić ale jak na mój prosty chłopski rozum pomysł bardzo ciekawy

Cytat Napisał Krisgw Zobacz post
    No dobra... zmieniam zdanie, może jednak czasem ktoś podpowie coś ciekawego tak jak np krilady.. Nie znam się na kwestiach rozrywkowo klubowo gastronomicznych i nie wiem czy to ma szanse wypalić ale jak na mój prosty chłopski rozum pomysł bardzo ciekawy
    Zapraszam do nas do Jaskini Trolla to własnie miejsce gdzie można sobie pograć czy też wypożyczyć gry planszowe czy też zagrać sobie może nie w szachy (choć szczerze kilku szachistów się u nas przewija w tym ja ale w gry bitewne na specjalnie przygotowanych stołach z otoczką gastronomiczną niestety tylko u nas słabo na razie

Cytat Napisał szirer Zobacz post
    Zapraszam do nas do Jaskini Trolla to własnie miejsce gdzie można sobie pograć czy też wypożyczyć gry planszowe czy też zagrać sobie może nie w szachy (choć szczerze kilku szachistów się u nas przewija w tym ja ale w gry bitewne na specjalnie przygotowanych stołach z otoczką gastronomiczną niestety tylko u nas słabo na razie
    Jaskinia Trolla? Poszukałam z ciekawości i powiem szczerze, że nie wiedziałam o czymś takim w Cieszynie
    Chłopaki - za mało się reklamujecie, albo wcale

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    staragajowka nie odpisuje chyba się już wstrzelił.

Uprawnienia