Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 88

Temat: Cieszyn i okolice gdzie można spotkać się z Kobieta na 2 -3 godziny ?

Cieszyn i okolice gdzie można spotkać się z Kobieta na 2 -3 godziny ?

Witam , jak w temacie czy jest gdzieś w Cieszynie lub okolicy miejsce gdzie by było można pojechać np. z kochanka .Nie chodzi mi tu o hotel bo tam płacimy za całą dobę !

Do lasu jest za darmo
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

I tak Ci to zajmie 5 min. to po co Ci 2-3 godz.?

Wiesz co daj jej mężowi dwie dychy niech idzie do kina i masz chate! Ja to bym się bardzo chętnie z tobą spotkał i wcale nie potrzebowalibyśmy do tego lokalu czy motelu na kilka godzin! Strzeż się mnie i takich jak ja!

Priv gabinet OX-Beskidy!!
    w ustroniu pokoje w prywatnych posesjach były tanio,nie pamiętam dokładnie ale bodajże w stronę wrzosu jakbyś odbił w lewo na rondzie w centrum.Ja mam wolny pokój ale musiałbyś mi ją zostawić jeszcze tak na godzinkę

Dlaczego napisałeś "Kobietą" wielką literą? Szacuneczek, jak mniemam

Ad rem: nie pomogę, ale myślę, że a samochodzie też można, zawsze to jakaś odmiana.

Można też na przystanku na Hajduka pod okiem kamery Wielkiego Brata
    http://wiadomosci.ox.pl/wiadomosc,22...ach-kamer.html

Cytat Napisał MARIANO Zobacz post
    Witam , jak w temacie czy jest gdzieś w Cieszynie lub okolicy miejsce gdzie by było można pojechać np. z kochanka .Nie chodzi mi tu o hotel bo tam płacimy za całą dobę !
    zawsze możesz całą dobe zostać. A jak nie to cóż, płacisz....
    Bo gdzie indziej ktoś Ci za darmo łózko użyczy
    Ew. do lasu jak to króliki mają w naturze.

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał Tortilla Zobacz post
    Dlaczego napisałeś "Kobietą" wielką literą? Szacuneczek, jak mniemam

Ad rem: nie pomogę, ale myślę, że a samochodzie też można, zawsze to jakaś odmiana.
    ino żeby się autko nie rozsypało

- - - Dopisano - - -

a tak jeszcze bardziej serio to w necie były ogłoszenia typu wynajem pokoi na godziny. Co niektóre hotele też takie usługi mają i to nie koniecznie wynajem pokoi na godzinę na ten terenten ale np. na chwilowy odpoczynek w podróży biznesowej
    I tak myślę,że to mógłby być niezły biznes
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Ja bym ją wzioł do baru mlecznego, bo niewiem czy jest pełnoletnia?

- - - Dopisano - - -

Weź ją na izbe wytrzeźwień, teraz jest darmo.

twojej wyobraźni
    Wpisów
    4
    Cytat Napisał MARIANO Zobacz post
    Ja się chcesz zabawiać to zapłacić musisz , chyba, że lubisz ekstremalne doznania to możesz w lesie

Cytat Napisał Tortilla Zobacz post
    ... ale myślę, że a samochodzie też można, zawsze to jakaś odmiana.
    Tylko wiesz... jeżeli nie stać go na zapłacenie kilku dyszek czy nawet stówki za pokój w tanim moteliku to pewnie samochód ma mały i ciasny albo w ogóle nie ma

Cytat Napisał darekdarecki06 Zobacz post
    Wiesz co daj jej mężowi dwie dychy niech idzie do kina i masz chate! Ja to bym się bardzo chętnie z tobą spotkał i wcale nie potrzebowalibyśmy do tego lokalu czy motelu na kilka godzin! Strzeż się mnie i takich jak ja!
    Czyżby o twoją żonę chodziło? może żeś dupa a nie facet i kobieta musi zadowolić się innym

Uprawnienia