Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Hdmi

Hdmi

"Jeśli chcesz mieć dźwięk na telewizorze przez HDMI (Twoja karta graficzna umożliwia przesyłanie dźwięku przez HDMI) to jedyne co musisz zrobić to ustawić HDMI AUDIO jako podstawowe urządzenie AUDIO w WINXP (wtedy każdy dźwięk będzie wysyłany przez HDMI" .Jak mam to rozumieć tzn. Jak to ustawić proszę o pomoc

Myślę, że w ustawieniach dźwięku musisz wejść w plik->właściwości (albo jakoś tak, piszę z pamięci bo nie mam xp) i w urządzeniu do odtwarzania wskazać hdmi jako urządzenie domyślne.

To okienko:

albo to:

Myślę, że tak trzeba zrobić
    wejdź tu:
    Start > Ustawienia > Panel sterowania > Dźwięki i urz. audio > Audio > Odtwarzanie dźwięku > HDMI AUDIO out

---------- Post dodany o 23:43 ---------- Poprzedni post dodany o 23:42 ----------

Spóźniłem się minutę... ;-)

Wcześniej tak robiłem jak i teraz , wogóle nie mam tego przejscia na HDMI w opcji do zaznaczenia , myślę że będę musiał kartę graficzną podpiąć kabelkiem z płytą główną wtedy wszystko powinno już działać . Dzięki wielkie

Może nie masz zainstalowanych sterowników od HDMI?

Coś tam aktualizowałem ale nie wiem czy sterowniki, znasz jakieś dobre sterowniki do HDMI ?

A jaką masz kartę graficzną? Sądzę, że sterownik będzie napisany raczej pod model/serię, nie uniwersalny.
    Windows XP?

Geforce 9500 GS , dzwięk już mam więc problem z głowy dzięki wielkie ;p

Uprawnienia