Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 16 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 153

Temat: Super serial :)

Mi najfajniej oglądało się seriale historyczne : Dynastię Tudorów oraz Rzym

Priv gabinet OX-Beskidy!!
    w niedzielę na kacu czasem lubiałem też przyrodnicze obejrzeć na publicznej

ja polecam "Awake" - bardzo fajny pomysł, no i nie zeżre pół życia, bo tylko jeden sezon jest (12 odcinków)

Foxiu to taki serial jest nie dla mnie, ponieważ jednak chciałbym więcej sezonów

Mi najlepiej ogląda się Grę o Tron i Walking Dead

Cytat Napisał rigondo Zobacz post
    Foxiu to taki serial jest nie dla mnie, ponieważ jednak chciałbym więcej sezonów

Mi najlepiej ogląda się Grę o Tron i Walking Dead
    Walking dead wali wszystkich na głowę tez go uwielbiamW lutym kontynuacja sezonu

Gra o tron rewelacyjny serial aktualnie też jaram się nieziemsko Dexterem

od dzisiaj oglądam też Spartacusa , efekty przy walkach gladiatorów są niesamowite.

Zdecydowanie Alternatywy 4.

Cytat Napisał wostok1 Zobacz post
    od dzisiaj oglądam też Spartacusa , efekty przy walkach gladiatorów są niesamowite.
    Niestety później aktor grający Spartacusa się zmieni. Andy Whitefield odgrywający główną rolę zmarł, a był stworzony do tej roli....
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Niestety później aktor grający Spartacusa się zmieni. Andy Whitefield odgrywający główną rolę zmarł, a był stworzony do tej roli....
    Oj nie wiedziałam Ale aktorem był rewelacyjnym, i faktycznie do tej roli był stworzony.

Uprawnienia