Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Zdjęcia krajobrazowe

Zdjęcia krajobrazowe

Czy jest ktoś kto byłby zainteresowany sprzedażą zdjęć w banku stockowym?
    Ostatnio edytowane przez musikus ; 30-01-2013 o 18:49

A dlaczego pytasz?
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Ponieważ prowadzę Taki bank ale nie chcę tutaj żadnych linków wkładać bo admin czuwa. Na priva mogę wysłać wszystkie informacje.
    Dodatkowo zapraszam w następny piątek do Domu Narodowego - jest tam spotkanie osób zainteresowanych fotografią i tam chciałbym opowiedzieć trochę o mojej pracy w największym studiu fotograficznym w Warszawie, gdzie asystowałem przy sesjach reklamowych oraz o pracy retuszera, którą zajmuję się na co dzień. Jeżeli ktoś lubi te tematy to zapraszam. Będą zdjęcia Przed i PO
    Ostatnio edytowane przez musikus ; 31-01-2013 o 00:45

Wrzuć linka przecież to niczemu nie szkodzi. Jak ktoś będzie miał fotkę to ci wyśle
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

na priva tylko - admini tutaj są delikatnie mówiąc szaleni
    Ostatnio edytowane przez musikus ; 31-01-2013 o 12:17

A nie bój się, admin pat sam ostatnio reklamował swoje usługi

Cytat Napisał musikus Zobacz post
    admini tutaj są delikatnie mówiąc szaleni
    Serio? Ja raportuję jednego takiego spamera jakiś już czas- reakcji zero.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Ja jestem zainteresowany
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Uprawnienia