Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 91

Temat: Igłą i nitką - szycie, moje hobby.

krilady.
    Guest

Igłą i nitką - szycie, moje hobby.

Czy jest tutaj ktoś (a na pewno jest ) kto szyje różne rzeczy na maszynie, ale tak hobbystycznie? Chodzi mi o jakieś duperelki,albo i większe rzeczy, ale raczej tak dla siebie, dla znajomych.
    Co to są za rzeczy? Pochwalcie się!
    Mnie ostatnio natchnęło by uszyć dla małego książeczkę, zabieram się za to i zabieram..... Umiejętności co do maszyny to dużych nie mam, ale czasem coś prosto umiem zszyć

wsciekla debride
    Guest
    Zawsze marzył się mi kurs krojenia i szycia. Chyba od dziecka miałam do tego jakąś smykałkę. Ale nigdy nie miałam do dyspozycji dobrej maszyny Pamiętam jak na starej singierce (czy jak to się tam zwie) sąsiada szyłam sobie sukienki na lato czy też przeszywałam jakieś inne rzeczy Kiedyś spełnię to swoje marzenie i wtedy szycie będzie moim głównym hobby.

Szycie dla siebie i bliskich jest super!

Za górami, za lasami
    Musiałabyś się z moją koleżanką zgadac (może mi się ją uda namówic do zagladniecia tu) nie tak dawno uszyła sobie suknię ślubną (taką ala góralską) i nie widziałam chyba piękniejszej ona to napewno ma talent i wielki zapał to tego

Podziwiam i zazdroszczę. Nie mam absolutnie żadnych zdolności w kierunku szycia, ba- ręcznie nie jestem w stanie zszyć kilku centymetrów materiału Na maszynie to już w ogóle sobie nie wyobrażam, choć teoretycznie łatwiej.

Pokażcie coś uszytego przez Was.

wsciekla debride
    Guest
    Ja tych kiecek tutaj nie mam Ale jak coś kiedyś uszyję to się pochwalę

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1

Rękodzieło

Cytat Napisał krilady. Zobacz post
    Czy jest tutaj ktoś (a na pewno jest ) kto szyje różne rzeczy na maszynie, ale tak hobbystycznie? Chodzi mi o jakieś duperelki,albo i większe rzeczy, ale raczej tak dla siebie, dla znajomych.
    Co to są za rzeczy? Pochwalcie się!
    Mnie ostatnio natchnęło by uszyć dla małego książeczkę, zabieram się za to i zabieram..... Umiejętności co do maszyny to dużych nie mam, ale czasem coś prosto umiem zszyć
    Ja tego nie szyłem ale Andzia szyje, wscieekla debride nie liczy się dobra maszyna tylko pomysł.

jeszcze mam jaśki uszyte ze skóry, ale to jak bedzie czas to uzupełnie fotki.
    Ostatnio edytowane przez wisiketa ; 31-01-2013 o 12:41 Powód: lato tato

Jakieś proste rzeczy potrafię uszyć,np taką oto poduszeczkę

poduszka.jpg

wsciekla debride
    Guest
    Cytat Napisał wisiketa Zobacz post
    wscieekla debride nie liczy się dobra maszyna tylko pomysł.

Ano, miałam na myśli maszynę lepszą od starej, zabytkowej singerki Póki co nie mam żadnej.
    Super te Wasze dzieła

i pomyśleć ze jak szłam do szkoły krawieckiej to byłam załamana, a teraz ... z chęcią bym sobie co nie co poprzypominała
    eh
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

chata za wsią....pod lasem
    Wpisów
    40
    Cytat Napisał Tortilla Zobacz post
    Podziwiam i zazdroszczę. Nie mam absolutnie żadnych zdolności w kierunku szycia, ba- ręcznie nie jestem w stanie zszyć kilku centymetrów materiału Na maszynie to już w ogóle sobie nie wyobrażam, choć teoretycznie łatwiej.

.
    Mam podobnie Jeszcze nie dotknę maszyny a już mam nici poplątane....

Uprawnienia