Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Żłobek i przedszkole "U KAROLCI" w Skoczowie OPINIE

Żłobek i przedszkole "U KAROLCI" w Skoczowie OPINIE

witam,
    mam pół roczną córeczkę i chcę ją posłać do żłobka "U karolci" w skoczowie na krzywej Proszę rodziców, których dzieci tam chodzą o opinie na temat tego żłobka. Czy cena za żłobek jest tego warta? z góry dzięki

Witam Cie serdecznie. Mamy naszą prawie 2 letnią córeczkę w w/w żłobku. Ale nie od tego chciałem zacząć.
    Ogólnie rzecz biorąc, żłobek to zło koniecznie. Więc jak nie musisz dawać tak małego dziecka do żłobka to nie dawaj. Jeżeli sytuacja Was do tego zmusza to wypowiem się na temat tego żłobka.
    Mamy tam naszą córeczkę i nikomu innemu bym jej nie oddał jak tylko tam! Żadne prywatne opiekunki, żadne inne państwowe placówki i żadne inne, za przeproszeniem, "udupcone" prywatne żłobki w ciasnych pokojach... Żłobek bardzo duży, sale przestronne, a przede wszystkim bardzo duże okna przez które, w każdej chwili, mogę sobie popatrzyć co robi nasz pociecha. Panie które się zajmują naszym dzieckiem wysoce wykwalifikowane, które naprawdę przykładają się do swojej pracy. Przy każdorazowym odbieraniu dziecka wiem wszystko co robiło. Ile spało, co jadło, jak, ile i o której jadło, jak się bawiło czy łapie kontakt z dziećmi, jak przebiega aklimatyzacja, czy była kupka itd itp. Nie raz widziałem przez wspomniane wcześniej okna jak się dzieci bawią i jak się nimi Panie zajmują. Żadne dziecko nie leży w koncie ani w kojcu, i nawet z tymi najmniejszymi pół rocznymi leży Pani na podłodze i się bawi... Byliśmy bardzo miło zaskoczeni. Grupy małe opiekunek dużo Pani szefowa bardzo sympatyczna, i bardzo ugodowa.

To chyba by było na tyle. Szczerze polecamy ten żłobek.
    Ostatnio edytowane przez skowrondamian ; 11-02-2013 o 14:24

Czy ktoś wie gdzie w Skoczowie otwierają przedszkole Bajlandia? Będzie tam żłobek?

Przedszkole Bajlandia,powstaje na ul. Górny Bór 8c w Skoczowie. Od września ma być otwarte.

Cytat Napisał skowrondamian Zobacz post
    Witam Cie serdecznie. Mamy naszą prawie 2 letnią córeczkę w w/w żłobku. Ale nie od tego chciałem zacząć.
    Ogólnie rzecz biorąc, żłobek to zło koniecznie. Więc jak nie musisz dawać tak małego dziecka do żłobka to nie dawaj. Jeżeli sytuacja Was do tego zmusza to wypowiem się na temat tego żłobka.
    Mamy tam naszą córeczkę i nikomu innemu bym jej nie oddał jak tylko tam! Żadne prywatne opiekunki, żadne inne państwowe placówki i żadne inne, za przeproszeniem, "udupcone" prywatne żłobki w ciasnych pokojach... Żłobek bardzo duży, sale przestronne, a przede wszystkim bardzo duże okna przez które, w każdej chwili, mogę sobie popatrzyć co robi nasz pociecha. Panie które się zajmują naszym dzieckiem wysoce wykwalifikowane, które naprawdę przykładają się do swojej pracy. Przy każdorazowym odbieraniu dziecka wiem wszystko co robiło. Ile spało, co jadło, jak, ile i o której jadło, jak się bawiło czy łapie kontakt z dziećmi, jak przebiega aklimatyzacja, czy była kupka itd itp. Nie raz widziałem przez wspomniane wcześniej okna jak się dzieci bawią i jak się nimi Panie zajmują. Żadne dziecko nie leży w koncie ani w kojcu, i nawet z tymi najmniejszymi pół rocznymi leży Pani na podłodze i się bawi... Byliśmy bardzo miło zaskoczeni. Grupy małe opiekunek dużo Pani szefowa bardzo sympatyczna, i bardzo ugodowa.

To chyba by było na tyle. Szczerze polecamy ten żłobek.
    Witam,
    w całości potwierdzam co napisał przedmówca. Co prawda mam tam córkę w przedszkolu, a nie w żłobku, ale moja opinia jak najbardziej zgodna. My osobiście mieliśmy w wieku żłobkowym opiekunkę i nie żałujemy, ale nie wiadomo na kogo się trafi. No i jeszcze jeden plus przynajmniej w mojej sytuacji. Tutaj dziecko może przebywać 10 godzin i to jest w cenie, natomiast w innych jak się orientowałem musiałbym z pracy pędzić jak chart po dziecko, bo już się czas kończy i trzeba dziecko odbierać(albo dodatkowo płacić rzecz jasna), więc pełna wygoda jak trzeba coś załatwić.
    Pozdrawiam

mam tam dziecko w przedszkolu i owszem sprawy opiekuńcze są ok, ale kwestia rozwoju i nauki to już inna sprawa. Jestem rozczarowana bo mam porównanie ze swoimi starszymi dziećmi, które chodziły do państwowych przedszkoli.

Szanowni Państwo. Nie wiem jak to wyglądało wczesniej ,w poprzednich latach ale na dzien dzisiejszy jestem rozczarowany poziomem opieki w tym żłobku.Prosty przykład dziecko codziennie i to nie tylko nasze po powrocie do domu wypija dwie butelki po 200ml płynów.
    W lecie było jeszcze gorzej, na co panie opiekunki zaskoczone i zdziwione. Po zwróceniu uwagi brak poprawy. Najbardziej denerwujace jest dla mnie jest pozbawianie dzieci malutkich w wieku 18 miesiecy smoczka i przytulaczków, czym panie sie wręcz chwalą i nie reagują na upomnienia że nie zyczymy sobie takiego rodzaju zachowań. Przypomina to bardziej obóz aniżeli żłobek. Proszę zanim umiescicie tam dziecko dowiedzcie sie więcej od innych rodziców. Skoczów to małe miasto i wszystko wszyscy wiedzą.

Niestety musze sie z Panem zgodzic w większosci. Najbardziej z tym ze Panie opiekunki nie reagują na uwagi i prośby ze strony rodziców. Nie mozna im nic powiedziec bo wrecz jestesmy od razu atakowani i rodzicom zarzuca sie złe wychowanie dziecka. A to przeciez my rodzice powinnismy miec ostatnie zdanie co do metod wychowawczych naszych dzieci.Tym bardziej ze jest to placówka prywatna , za ktorą nie palcimy małych pieniedzy i mozemy wymagac respektowania naszych prosb. Od jakiś 4-5 miesiecy mam wrazenie ze placówka jest nastawiona na ilosc a nie na jakosć i ze to nie ONI są dla nas tylko My dla nich i jak nam sie nie podoba to mozemy spokojnie zabrać dziecko bo im chętnych nie brakuje. Z napojami w tym przedszkolu to problem od zawsze z ktorym rozniez nie idzie sie uporac. Kolejny problem pojawi sie wkrotce bo juz w sztani panuje ciasnota , a co dopiero bedzie po otwarciu kolejnego skrzydła kiedy dzieci przybedzie. Wymieniac by mozna było bez konca narastające problemy i konflikty na które Panie zostają głuche, dlatego tak jak inni rodzice rozwazmy przeniesienie dzieci do innej placówki i to nie koniecznie prywatnej.

Uprawnienia