Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 82

Temat: Rynek pracy.

Rynek pracy.

Przeglądając systematycznie ogłoszenia z ofertami pracy na OX'ie stwierdzić można że nie tu normalnej pracy dla mas, tzn takiej w której każdy przeciętny obywatel mógłby być zatrudniony na etacie i w miarę dobrze zarabiać. Jeśli na podobieństwo tego są, to przez jakichś pośredników, na umowach śmieciowych (tymczasowych) przedłużanych co miesiąc o kolejny miesiąc, w zakładach pod nadzorem kamer na 3 zmiany za marne grosze. Gdy nie spełnisz sie w wydajności pracy, to dostajesz kopa w dupę, i dalej jest rotacja, ogłoszenia, przyjęcia itd koło się zamyka.
    Jest wiele powtarzających się ofert dla kucharzy i barmanów, potem piramidki itp machloje dla naiwnych które brzmią "zarabiaj dobrze i pracuj w domu..."
    Albo tylko dla rencistów i emerytów, szczególnie kpiną jest przyjmować takich do ochrony mienia.

Co Wy o tym sądzicie?

Sądzę, że masz rację. Dzisiejsze czasy to jakaś paranoja.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

trzy sprawy,po pierwsze żyjemy w polsce,kraju oszustów i kombinatorów,gdzie człowiek jest tylko przedmiotem i każdy patrzy jedynie na to jak tu drugiego wydymać bez mydła,po drugie duże bezrobocie to woda na młyn właśnie dla takich różnej maści pseudo-przedsiębiorców którzy wiedzą ze jak cię zmieszają z gów....to i tak będziesz siedzieć cicho bo kasę na przeżycie trzeba przecież mieć,po trzecie przyzwolenie państawa na tego typu sytuacje bo doskonale wiedzą że albo przedsiębiorca(tfu) człowieka zatrudni za 1200 na śmieciówce bez żadnego zaplecza i w statystykach widnieje on jako zatrudniony więc jednak oficjalnie zmniejsza bezrobocie albo zatrudni go na czarno i państwo nie dość że nic z niego nie ma to dalej zasila on grono bezrobotnych i brużdzi im w papierach

Zgadzam się w 100%! To jest chore...

Ja też się zgadzam.... Jest to niestety masakra...

na ten temat to szkoda słów. Kwitnie lipa niestety
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Masakra jest i się rozwija, ja pracuję w dużej firmie i tutaj z dnia na dzień lecą głowy i każdy się boi o posadę...
    Ale z drugiej strony dlaczego w telewizji nie zobaczyliśmy o strajku i w następstwie odwołanym rządzie na Węgrzech kiedy to obywatele mieli dość nieudolnego jego rządzenia? Wiosna ludów..?

Cieszyn/Radlin
    nie zobaczyliśmy i nie zobaczymy bo cała ta kapitalistyczna machina wyzysku boi się jedynie tego, że wyjdziemy na ulice... to jedyne co im może zagrozić. Dlatego już próbują nas śledzić już prawie na każdym kroku: kamery monitoringu, telefony komórkowe zdradzające nasze położenie i raportujące (logi) naszą aktywność, karty zbliżeniowe.

Cytat Napisał Camileo Zobacz post
    Jest wiele powtarzających się ofert dla kucharzy i barmanów, potem piramidki itp machloje dla naiwnych które brzmią "zarabiaj dobrze i pracuj w domu..."
    co rozumiesz przez słowo Piramidki z tego co wiem to Piramidy w polsce sa surowo zabronione i karane wysokimi karami. Prawda jest taka ze wszystko jest piramida no chyba ze pracujesz u siebie . pracujesz w zakłądzie nie pracujesz na siebie tylko na kogos : prezesów ,dyrektorów, kierowników, jeżeli przychodzi kryzys to nie zwalniaja prezesa tylko ciebie bo jestes na samym dole piramidy. pozdrawiam

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał Dejw Zobacz post
    Masakra jest i się rozwija, ja pracuję w dużej firmie i tutaj z dnia na dzień lecą głowy i każdy się boi o posadę...
    Ale z drugiej strony dlaczego w telewizji nie zobaczyliśmy o strajku i w następstwie odwołanym rządzie na Węgrzech kiedy to obywatele mieli dość nieudolnego jego rządzenia? Wiosna ludów..?
    Podają tylko nie w TVN, ja się dowiedziałem już na samym początku o MARSZU GŁODOWYM który zmierzał do pesztu. Nasza telewizja kłamie.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Uprawnienia