Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 82

Temat: Rynek pracy.

Hejka . DO CAMILEO . A powiedz mi kolego sympatyczny , co w Twoim rozumieniu znaczy określenie " w miarę przyzwoicie zarabiać "?
    Wytłumacz mi proszę co oznacza ten zwrot lub podaj konkretną kwotę , która Twoim zdaniem spełnia kryteria przyzwoitego zarobku .

Cytat Napisał Frankfurt Zobacz post
    Hejka . DO CAMILEO . A powiedz mi kolego sympatyczny , co w Twoim rozumieniu znaczy określenie " w miarę przyzwoicie zarabiać "?
    Wytłumacz mi proszę co oznacza ten zwrot lub podaj konkretną kwotę , która Twoim zdaniem spełnia kryteria przyzwoitego zarobku .
    dla każdego pewnie coś innego punkt widzenia zależy od pkt siedzenia
    Jestem zlepkiem ogromnej liczby atomów, zawierającym w sobie niezliczone możliwości.

Oczywiście ,że tak . Jedni zadowolą się pensją 2000 zł , inni 2.500 , jeszcze inni 3000 zł. A znam takich , którzy nie chcą na budowach pracować za 6000 zł . Dlatego właśnie pytam .

Cytat Napisał Frankfurt Zobacz post
    Oczywiście ,że tak . Jedni zadowolą się pensją 2000 zł , inni 2.500 , jeszcze inni 3000 zł. A znam takich , którzy nie chcą na budowach pracować za 6000 zł . Dlatego właśnie pytam .
    ja bym powiedział że dobrze to znaczy mieć możliwość odłożenia grosza a nie wegetacja od 1 do 1szego (lub od 10 do 10tego) i nie mówię tu o tym żeby rano jeść łososia na śniadanie i zamawiać codziennie pizze na kolacje czy inne tego typu rozbijania się po restauracjach w porze lunchu. Gdy można coś przeznaczyć na jakiekolwiek oszczędności to da się i na wakacje gdzieś pojechać czy czasem się rozerwać...
    Ostatnio edytowane przez Dejw ; 27-02-2013 o 20:25

Przykład typowego machloja "firmy widmo" w której brak telefonu i e-maila http://ogloszenia.ox.pl/ogloszenie,1...dodatkowa.html

A tu przykład kolejnego idioty szukającego sobie podobnych http://ogloszenia.ox.pl/ogloszenie,1...owosc-!!!.html

A tu przykład; kretyn szuka kretynów http://ogloszenia.ox.pl/ogloszenie,1...,kierowca.html
    Kto dziś nie ma swojego auta, prawo jazdy B i chęci w tym zarabiania 2300zł na rekę ?
    A jednak ogłoszenie pojawia się co jakoś czas systematycznie. Czyżby nie było chętnych ? odpowiedzi nie trzeba szukać
    Ostatnio edytowane przez Camileo ; 27-02-2013 o 20:43

a małgorzatka z wisly ? to chyba abonament roczny ma wykupiony w dziale ogloszen zatrudnie .......
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Hejka ..;-) W Polsce sie niczego nie dorobisz oprocz garba sam pracowalam przez 10 lat i bylo to tylko po to zeby przetrwac z miesiaca na miesiac i dlatego zdecydowalam sie opuscic nasza piekna Polske i wyruszylam za chlebem do NL . Teraz wiem ze zyje stac mnie na wszystkie podstawowe srodki do zycia i jestem w stanie cos jeszcze odlozyc.Wiec wam tez radze jesli macie tylko taka okazje to uciekajcie bo u nas juz lepiej nie bedzie ...Pozdrawiam i zycze duzo szczesia..;-)

A tu przykład; kretyn szuka kretynów http://ogloszenia.ox.pl/ogloszenie,1...,kierowca.html
    Kto dziś nie ma swojego auta, prawo jazdy B i chęci w tym zarabiania 2300zł na rekę ?

Kłania się firma EKO-LIVE (sprzedaż odkurzaczy lub innego sprzętu sprzątającego) Urządzenie jest O.K. ale to bardziej jest oferta dla przedstawicieli. Jedna z moich metod sprawdzania to wpisanie numeru telefonu w wyszukiwarce. Pomaga przed stratą czasu.

Cytat Napisał Camileo Zobacz post
    Przeglądając systematycznie ogłoszenia z ofertami pracy na OX'ie stwierdzić można że nie tu normalnej pracy dla mas, tzn takiej w której każdy przeciętny obywatel mógłby być zatrudniony na etacie i w miarę dobrze zarabiać. Jeśli na podobieństwo tego są, to przez jakichś pośredników, na umowach śmieciowych (tymczasowych) przedłużanych co miesiąc o kolejny miesiąc, w zakładach pod nadzorem kamer na 3 zmiany za marne grosze. Gdy nie spełnisz sie w wydajności pracy, to dostajesz kopa w dupę, i dalej jest rotacja, ogłoszenia, przyjęcia itd koło się zamyka.
    Jest wiele powtarzających się ofert dla kucharzy i barmanów, potem piramidki itp machloje dla naiwnych które brzmią "zarabiaj dobrze i pracuj w domu..."
    Albo tylko dla rencistów i emerytów, szczególnie kpiną jest przyjmować takich do ochrony mienia.

Co Wy o tym sądzicie?
    A ja oto co sądzę:
    "Dobrze płatna praca dla mas" - wybaczcie, ale to absurd. Wysokie zarobki biorą się z posiadania jakichś unikalnych, rzadko spotykanych umiejętności lub wiedzy za które ktoś jest w stanie zapłacić. Im zajęcie jest prostsze, tym słabiej płatne. Taki neurochirurg dużo zarabia, bo posiada rzadko spotykaną wiedzę. Gdyby było ich w Polsce kilkaset tysięcy, to zarabiałby co najwyżej średnią krajową, a tak jego wynagrodzenie jest obiektem zazdrości...
    Kolekcjonerzy coś o tym wiedzą. Oni mają świadomość, że im jakaś moneta jest rzadsza, tym jest droższa. Tak samo jest z zarobkami. One nie biorą się z księżyca...
    Ostatnio edytowane przez Biały Miś ; 28-02-2013 o 14:41

Konferencja dla Pań "Między racą a macierzyństwem"

W programie konferencji m.in.:
    - prezentacja nt. promowania wydarzeń w sieci,
    - przedstawienie przez doradców zawodowych Powiatowego Urzędu Pracy w Cieszynie i pracownika Wyższej Szkoły Biznesu możliwości prowadzenia działalności gospodarczej na lokalnym rynku oraz form korzystania z dotacji unijnych,
    - doświadczenia kobiet sukcesu i matek w zakresie prowadzenia własnego biznesu.

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie wchodzące lub powracające na rynek pracy po urodzeniu dziecka, młode mamy rozważające urodzenie kolejnego dziecka oraz wszystkie kobiety – matki poszukujące własnej drogi życiowej w dynamicznie zmieniającym się świecie.

http://wiadomosci.ox.pl/wiadomosc,22...rzynstwem.html

HDCIESZYN.jpg

Uprawnienia