Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 19 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 181

Temat: Nowe działy

Post Nowe działy

Wszystkie wasze pomysły na nowe działy forum proszę zamieścić w tym temacie. Jeśli propozycję uznamy za ciekawą to po jakimś czasie może zostać dodana

nowe działy, hm..

- Muzyka
    - Bazar ( od np. 20postów )

krilady.
    Guest
    -może Polityka?
    -hehe, a pewnie w niedługim czasie pojawią się prośby o pomoc to może od razu zrobić też dział "Help me" ?
    // Dodano dział -> Pomocna Dłoń
    -zgubione/znalezione - to się może przydać...
    Ostatnio edytowane przez pat15 ; 06-04-2011 o 22:33 Powód: Dodano dział

Może nie w dział forum ale ogłoszeń: oddam/przyjme

Hmmm,mnie np i myślę,że wielu innym osobom przydałby się taki dział,w którym można byłoby zamieszczać informacje dotyczące korzystnych zakupów,ciekawych promocji,czy okazji,czyli taki a'la poradnik:co,gdzie i za ile.
    Bo niestety w dzisiejszych czasach żeby coś konkretnego kupić i nie przepłacić - to prawdziwa sztuka,a przede wszystkim potrzeba baaardzo dużo czasu,aby przewertować wszystkie oferty na rynku i w internecie.
    Mnie np czeka w najbliższym czasie tynkowanie elewacji,jestem na etapie wyboru tynku i dostaję już kociokwiku,bo nie wiem,jaki tynk kupić,no i gdzie,żeby nie przepłacić...a może ktoś z forumowiczów przerabiał ten problem,lub jest na tym etapie,jak ja i wspólnymi siłami i radami uda nam się przez to przebrnąć i będziemy zadowoleni z efektów?
    To tylko taki przykład,ale fajnie jak byłby na takie sprawy osobny dział,bo teraz widzę,że podobne watki są zamieszczane w dziale "na każdy temat".

// Dodano dział -> Pomocna Dłoń
    Ostatnio edytowane przez pat15 ; 06-04-2011 o 22:33 Powód: Dodano dział

// Dodano dział -> Pomocna Dłoń[/QUOTE]

Dziękuję,właśnie zamieściłam tam swoją prośbę::)

krilady.
    Guest
    mi też się podoba ten dział - pochwalam

Cytat Napisał dula Zobacz post
    Nasze hobby.
    Do tego możesz używać "Grup społecznościowych" i zrzeszać użytkowników o podobnych zainteresowaniach

http://www.forum.ox.pl/group.php

no fakt...nie pomyślałam... czasem i do mnie trzeba "dużymi literami"

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia