Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 19 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 181

Temat: Nowe działy

krilady.
    Guest
    a może dział (lub temat? tylko czy to wszystko się potem nie pomiesza?), w którym różne instytucje / firmy / czy osoby prywatne by mogły wpisywać swoje akcje? wiem, że można, a może i trzeba, wrzucać to w ogłoszenia, ale info typu Dzień Otwarty, kiermasz świąteczny, wymiany ciuchów, może jakieś bale, pokazy filmów czy wykłady byłyby przydatną informacją dla mieszkańców? nie chodzi o to, żeby ktoś tam napisał, że jest super wyprzedaż, ale jakieś takie darmowe akcje, o których mało kto wie, a które często są fajne...

Ja myślę że to dobry pomysł
    Bo gdyby taką 'reklamę' wrzucić w ogłoszenia, szybko się zgubi ...

u 'mnie na forum jest właśnie taki dział (z tym że to forum dla mam z dziećmi ) i właśnie są tam ogłaszane różne akcje, spotkania, wykłady itd...

EDIT:

Chociaż z drugiej strony, przecież jest dział Wydarzenia - więc może to jednak wystarczy...
    Nie ma to jak najpierw napisać, a potem pomyśleć
    Ostatnio edytowane przez mrowka615 ; 14-04-2011 o 08:05
    Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.

Cytat Napisał krilady. Zobacz post
    a może dział (lub temat? tylko czy to wszystko się potem nie pomiesza?), w którym różne instytucje / firmy / czy osoby prywatne by mogły wpisywać swoje akcje?
    Można to wrzucać do wydarzeń Jeśli tematów będzie na tyle, że przyda się nowy dział - zrobimy

Dokładnie

// 9 punkt regulaminu.
    Ostatnio edytowane przez pat15 ; 14-04-2011 o 08:17 Powód: 9 punkt regulaminu.
    Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.

krilady.
    Guest
    wiem, też pomyślałam o wydarzeniach, ale na poprzednim forum, gdy pojawiały się tego typu informacje to forumowicze od razu "zjadali" gościa a gdyby był od razu przeznaczony na to temat / dział to można byłoby z czystym sumieniem tam te informacje podawać....ale, rzeczywiście może warto poczekać, czy w ogóle będą się takowe pojawiać

Cytat Napisał mrowka615 Zobacz post
    Dokładnie
    mrowka615 - Twój post jest niezgodny z regulaminem
    Proszę zapoznać się z regulaminem - 9 punkt

Cytat Napisał krilady. Zobacz post
    wiem, też pomyślałam o wydarzeniach, ale na poprzednim forum, gdy pojawiały się tego typu informacje to forumowicze od razu "zjadali" gościa
    Będziemy z crasherem pilnować, żeby nikt nikogo nie zjadł

Skoczów
    Wpisów
    18
    a może temat forum poświęcony motoryzacji z podziałem na popularne marki samochodów. to by było coś w rodzaju "zrób to sam".

Są fora ogólnopolskie poświęcone danej marce ale na rynku lokalnym łatwiej o pomoc kogoś kto się zna na czymś a nie koniecznie jest mechanikiem samochodowym z warsztatem ...hobbystą. Swego czasu byłem nieźle obeznany w Audi 80 i niektórzy mechnicy rozkładali ręce (jak np. Tyrna) ...a ja nie chwaląc się dawałem radę bazując na swoich doświadczeniach

// Dodano dział
    Ostatnio edytowane przez pat15 ; 14-04-2011 o 13:02 Powód: Dodano dział

Cytat Napisał tomi71 Zobacz post
    a może temat forum poświęcony motoryzacji z podziałem na popularne marki samochodów. to by było coś w rodzaju "zrób to sam".
    Działu dla motoryzacji faktycznie brakowało - został stworzony. Jednak na chwilę obecną nie widzę potrzeby dzielenia na poszczególne marki Jeśli dział ten będzie żył i zajdzie taka potrzeba pomyślimy
    +10 reputacji dla Ciebie

no a dział 'Hobby' ?
    myślę że też byłby fajnym rozwiązaniem, na pewno są na forum jacyś hobbyści ... mieliby własny kąt

Cytat Napisał mrowka615 Zobacz post
    no a dział 'Hobby' ?
    myślę że też byłby fajnym rozwiązaniem, na pewno są na forum jacyś hobbyści ... mieliby własny kąt
    Hmm wydaje mi się, że jak ktoś interesuje się komputerami to napisze w tamtym dziale Interesujący motoryzacją już tez mają swój dział Także pojęcie hobby wg mnie będzie zbyt ogólne.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia