Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 19 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 181

Temat: Nowe działy

DZIAŁ MOTORYZACJI

Tomi71 - fajny pomysł,myślę,że kobiety też znajdą tam coś ciekawego dla siebie,bo mnie np zawsze ciekawią opinie użytkowników danej marki samochodu,czy poszczególnych modeli
    Ostatnio edytowane przez konwalia ; 14-04-2011 o 13:06

a interesujący się np. tańcem? majsterkowaniem? robótkami ręcznymi? , akwarystyką? , terrarystyką ? ... Od tego jest dział 'Na każdy temat' ?
    Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.

....hmmm,a może iść za ciosem i stworzyć dział:ZDROWIE ?

Wtedy wątki te nie gubiłyby się w dziale:"Na każdy temat",bo po pewnym czasie,może być sytuacja,że ciężko będzie znaleźć interesujący nas temat
    Ostatnio edytowane przez konwalia ; 14-04-2011 o 13:08 Powód: błędy

Cytat Napisał konwalia Zobacz post
    ....a może temat forum poświęcony motoryzacji....
    Jest taki dział już

Cytat Napisał mrowka615 Zobacz post
    a interesujący się np. tańcem? majsterkowaniem? robótkami ręcznymi? , akwarystyką? , terrarystyką ? ... Od tego jest dział 'Na każdy temat' ?
    ....hmmm,a może iść za ciosem i stworzyć dział:ZDROWIE ?
    Podajcie przykłady jakiś tematów

Wtedy wątki te nie gubiły się w dziale:"Na każdy temat",bo po pewnym czasie,może być sytuacja,że ciężko będzie znaleźć interesujący nas temat
    Dlatego powstał ten temat i powoli będziemy dodawać działy, żeby tam nie ginęło

pat15 jakich tematów? Ja już napisałam o czym można rozmawiać w dziale Hobby, chcesz więcej przykładów?
    Ja osobiście hobby nie mam, ale może inni użytkownicy mają jakieś pasje i chcą się tym dzielić z innymi pasjonatami
    Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.

Cytat Napisał mrowka615 Zobacz post
    pat15 jakich tematów? Ja już napisałam o czym można rozmawiać w dziale Hobby, chcesz więcej przykładów? i
    Chodzi o to, że jeśli to ma być jeden temat to może to być póki co "Na każdy temat". Jeśli znajdzie się jakaś większa grupa użytkowników zainteresowana np. majsterkowaniem czy tańcem to pomyślimy

Skoczów
    Wpisów
    18
    Mam jeszcze propozycję jednego działu ... Muzyka. myślę, że ciekawe teledyski, albo jakieś wspomnienia załączone do plików byłyby fajne. a może i ktoś inny ma jakieś ciekawe skojarzenie/wspomnienie akurat z "moją " piosenką.
    pozdrawiam

tomi71 - Pomyślimy o tym Tymczasem zapraszam do oceniania utworów muzycznych w tym temacie

Jest na niektórych portalach taki system, że każdy news tworzy wątek na forum i miałoby to swoją przewagę nad systemem komentarzy jaki jest teraz. Np. łatwiej byłoby śledzić kolejne wypowiedzi, bo temat nie zginąłby wraz z newsem w czeluściach archiwum, gdy tylko zejdzie z pierwszej strony... Tak też zresztą działało poprzednie forum i przez to prawie w ogóle go nie odwiedzałem. Muszę pochwalić, że nowe forum mi się o wiele bardziej podoba.
    Ostatnio edytowane przez nugrud ; 18-04-2011 o 17:35

Cytat Napisał nugrud Zobacz post
    Jest na niektórych portalach taki system, że każdy news tworzy wątek na forum i miałoby to swoją przewagę nad systemem komentarzy jaki jest teraz. Np. łatwiej byłoby śledzić kolejne wypowiedzi, bo temat nie zginąłby wraz z newsem w czeluściach archiwum, gdy tylko zejdzie z pierwszej strony...
    Rozmawiałem w sumie dzisiaj z szefem bo też mam taki pomysł Zobaczymy bo miał przemyśleć...

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia