Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 71 1231151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 703

Temat: chcę poznać zwyczajnego faceta!!!

chcę poznać zwyczajnego faceta!!!

takie zwyczajnego, z jakąś pasją, nie maminsynka i nie metroseksualnego! kogoś z kim można pójść do kina!
    i wypić kawę , bez podtekstu sponsorowanego spotkania, bez seksu na pierwszej randce, bez zaburzeń psychicznych!
    Mam 36 lat a wszyscy normalni faceci których znam są żonaci
    Kochani ! gdzie te chłopy są

muszę Cię zmartwić ale już dawno wyginęli... mam ten sam problem co Ty także nie jesteś sama

przeca wiycie,tam kaj chcecie
    Na FORUM to zwyczajnego nie znajdziesz , tu są ino sami nadzwyczajni !

ja siedzę na forum , bo nie mam z kim iść na spacer czy faceci z krwi i kości jacyś w okolicach? jak ich znaleźć? za niedługo będę wyć jak dziki zwierz na obrzeżach miasta
    Ratunku

Albo źle szukacie, albo jesteście zbyt wybredne, albo same nie macie za wiele do zaoferowania. Przepraszam za bezpośredniość

dyszol nie szukam... bo nie wiem gdzie! no nie jestem wybredna... wybacz, ale facet z make up odpada... to chyba nie wybredność, matko albo solarium...albo ma torebkę.. albo mieszka z mamą bo koszule prasuje... a do zaoferowania może coś mam.. no nie az tak wiele ... ale będę go kochać miłością dozgonną

- - - Dopisano - - -

no tak nadzwyczajni... co można dać komuś nadzwyczajnemu?
    justynka

A czym się interesujesz Justynka?

twojej wyobraźni
    Wpisów
    4
    Cytat Napisał satram Zobacz post
    ja siedzę na forum , bo nie mam z kim iść na spacer
    To może zamiast siedzieć na forum wybierzesz się na ten spacer sama? jest szansa, że na tym spacerze spotkasz zwyczajnego faceta, który najzwyczajniej na świecie akurat poszedł wyprowadzić pieska na spacer, albo po prostu tak jak Ty, nie chcąc siedzieć samotnie w domu, sam postanowił trochę pospacerować . Ja z wiadomych względów zwyczajnych facetów (w ogóle facetów) nie szukam, ale wydaje mi się, że jest wielu takich, trzeba takiego po prostu spotkać na swojej drodze, ale nie spotkasz, jeżeli będziesz siedzieć w domu przed komputerem

a to już wypróbowałam, ja i moja suczka znamy większość właścicieli psów w okolicy w znacznej mierze, bardzo znacznej to PANIE!

Uprawnienia