Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 53

Temat: Dzisiaj kuchenne rewolucje w Browarze Mieszczańskim

krilady.
    Guest
    A teraz obgodóm wszystko co tam widziałach (w tych Rewolucjach)
    1. Marne majóm to wejście, mogli se dam chocioż cosi zielónego w doniczkach dać
    2. Tyn Damian ganc fajny synek
    3. Na żywo właścicielka jakosi inaczyj wyglóndo
    4. Odcinek jakiś taki mało emocjonujący - jak dla mnie za mało czegosi naszego....
    5. I sóm w Cieszynie restauracje, w których też można dobrze zjeść, więc Geslerka niech nie fanzoli, że dopiero teraz mómy szanse na cosi dobrego

Czekam na Wasze opinie

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał aga-d Zobacz post
    a wiesz ,ze też mi się tak wydaje. Bo on nie wyglądali na naszych
    Noooo, nasi wyglądają bardziej po naszymu

a ja zawiodłam się

Ani mięchem ani nożami nie ciepali więc dla mnie dno ..........

więcej energii by mogło być

"Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

nudno było...
    i ciekawe czy faktycznie tam tak ekstra jest, skoro chodziły ploty że to sprzedać chcieli....
    ten młody kucharz już tam nie pracuje?

mi to tego kucharza żal aż było..fajny synek

I ja mam coś wrażenie, że to nie Cieszyniacy byli...jakoś nikogo nie znałam.

znałam na pewno chłopaka, który sie wypowiadał na początku, przed odwiedzinami gesslerki. mówił o tym czy mu smakuje. w sumie zastanowiła mnie jego wizyta tam... przypadek?

Cytat Napisał krilady. Zobacz post
    Muszę powiedzieć, że nikogo tam nie znam z tych ludzi...a ktoś kiedyś napisał, że Ci goście to statyści
    Cytat Napisał Rybka Zobacz post
    I ja mam coś wrażenie, że to nie Cieszyniacy byli...jakoś nikogo nie znałam.
    Nie no jasne, wszystkich Cieszyniaków znacie bo tu 20 ludzi na krzyż mamy w końcu...

Kucharz boroczek taki, bardzo się stara. Życzę mu sukcesów i wiary w siebie.

A grubą bertę gesler powinien sanepid zamknąć za żgani do żarcia paluchami z biżuterią, którą dupe podcera w kiblu. Nie trawię tej kobity i jej nonszalancji.

Pan od pomidorów z warzywnego targu ma super warzywa, polecam!

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał Sjokolade Zobacz post
    znałam na pewno chłopaka, który sie wypowiadał na początku, przed odwiedzinami gesslerki. mówił o tym czy mu smakuje. w sumie zastanowiła mnie jego wizyta tam... przypadek?
    Żarełkoooooooo

- - - Dopisano - - -

Skończyłem oglądać, przecież są tam cieszynioki, co wy gadacie..

Cytat Napisał dyszol Zobacz post

Żarełkoooooooo
    nom

ponoc kucharz odnosił sukcesy w szkole, chyba brak doświadczenia i wyraźny stres

właśnie skończyłam oglądać,szału na mnie nie zrobili Geslerki tez nie lubię,co do jedzenia może jest ok nie byłam nie wiem. Kucharza mi żal,z tego co wiem nie pracuje już tam. A na kolacji byli cieszyniacy co wy żadni statyści

- - - Dopisano - - -

a i chyba wybiorę sie na targ po warzywa kurcze ale mi ochota przyszła na pomidory a nie mam w domu hm może męża gdzieś wyślę ale o tej porze nie bardzo

Kurcze ten kucharz to choćby nie wiem jaki miał talent, to powiedzmy sobie wprost: bardzo młody chłopak. W gastronomii talent to tylko połowa sukcesu, drugą jest doświadczenie. A do tego wszystkiego trzeba mieć warunki do rozwoju (sprzęt, spożywka).

Czy to prawda, że ten browar już jest zamknięty?
    Przemysł farmakologiczny zarabia na ludziach chorych. Dlaczego więc miałby dążyć do zwiększania liczby ludzi zdrowych?

krilady.
    Guest
    Cytat Napisał dyszol Zobacz post

Skończyłem oglądać, przecież są tam cieszynioki, co wy gadacie..
    Super czyli sprawa wyjaśniona

...ale "afera" prawie była

Uprawnienia