Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 22 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 215

Temat: szczerze mówiąc mam już dość swoich włosów!

szczerze mówiąc mam już dość swoich włosów!

Mam dość swoich włosów i nie mogę już na siebie patrzeć. Od 10 lat wyglądam tak samo mąż mi mówi że moglabym coś ze sobą zrobić bo robie się na starą babę.

Mam średniej długości włosy, które są geste i falują... nie cierpie tego prostuje je ale i tak nie umiem tego zrobić idealnie żeby były sztywne. W dodatku jak wyjdę w taki dzień jak dziś z domu...włosy znów się falują.
    Nie bardzo mam czas i umeijętności żeby z nimi kombinować. W dodatku mam okrągłą twarz i nie wszystko mi pasuje. Noszę ciemne włosy i chce żeby tak zostało a jednocześnie o włosach które wyszczuplą mi twarz
    Marzę o prostych własach jednak zrobienie trwałej to ogromny koszt, dlatego poradźcie mi jakąś fryzurę/ ewentualnie fryzjera stylistę który zrobi ze mnie znów atrakcyjną żonę.

krilady.
    Guest
    O kurcze...ja tez muszę do fryzjera

Ja bym chyba nie robiła nic na przekór - tzn. jeżeli włosy się tak układają to bym starała się fryzurę do nich dostosować, mi by się nie chciało codziennie prostować, a potem jeszcze wkurzać, że i tak się poskręcały. Jakie są takie są, i już. Ale poszłabym może w fajny, nowy kolor, i nie myślę tu o drastycznej zmianie na blond, ale może lekki połysk miedzi, czy pasemka, albo jakieś ciekawe obcięcie, ale tu musisz mieć dobrego fryzjera, który też tę fryzurę dobierze tak, żebyś Ty sama w domu łatwo je układała

Cytat Napisał krilady. Zobacz post
    Ale poszłabym może w fajny, nowy kolor, i nie myślę tu o drastycznej zmianie na blond, ale może lekki połysk miedzi, czy pasemka, albo jakieś ciekawe obcięcie,
    Popieram, popieram
    PiS, PO - jedno zło.

krilady.
    Guest
    A spinasz włosy, czy raczej nosisz rozpuszczone? Może bob? Taki lekko rozwichrzony?

Takie włosy można też lekko podpiąć wsuwkami i znowu wygląda się inaczej

Jak włosów nie wyprostuję to mam na głowie szopie. Kolor juz zmieniałam pasemka, dwa kolory jasne ciemne, nawet rudy ale najlepiej mi w ciemnych brąz/czarny.
    Chciałabym się jakoś fajnie ściąć ale w taki sposób zebym nie miała problemów z układaniem wlosów. Mam geste włosy myslałam zeby je od spodu nad uszami wygolić i zakryć reszta włosów.
    Przydałby sie dobry fryzjer z wyobraźnią.Polecicie kogoś?

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał krilady. Zobacz post
    A spinasz włosy, czy raczej nosisz rozpuszczone? Może bob? Taki lekko rozwichrzony?

Takie włosy można też lekko podpiąć wsuwkami i znowu wygląda się inaczej
    Włosy spinam w domu wychodząc rozpuszczam. Grzywki nie cierpie fryzury fajne ale nie chce wlosów narazie obcinać z długości bo czekają mnie w najbliższym czasie aż 3 wesela

STUDIO FRYZJERSKIE DORI tylko ONa zrobi z Toba porządek Cieszyn koło szpitala na bielskiej

nie wiem dokładnie gdzie to jest ale w krasnej jest super fryzjer potrafi dobrać fryzurkę i kolor gdzieś za kościołem w lewo się skręca sama nie byłam,ja chodzę do Merkurego ( dawna nazwa Orbis) do p. Iwony i jestem zadowolona bardzo pomogła mi akurat wyjść z czarnego włosy dobrze obetnie.

może jak masz gęste włosy to pocieniować ,przerzedzi trzeba? Cieniowane fajnie sie układaja, tez mam falowane włosy i prostuje ,od niedawna używam syoss do prostowania i w taka pogodę włosy sie trzymają ,spróbuj

krilady.
    Guest
    To że wesela nie znaczy, że masz mieć długie włosy, wcale na taką imprezę nie trzeba mieć "sztywnego" koka na głowie tylko całkiem lekką, zwiewną fryzurkę

Zależy w czym się dobrze czujesz i jakiej zmiany chcesz. Ja też mam długie włosy, teraz przy dziecku ciągle spinam i zaczynam się już źle czuć, ale chyba na takiego boba bym się nie rzuciła, dla siebie myślę o podcięciu, pazurkach wokół twarzy i ogólnym zelżeniu fryzury, bo włosy mam gęste i mocne I grzywki też nie cierpię

To może wklej tutaj takie fryzury jakie byś chciała...i na te wesela też, i może wyjdzie nam jakiś pomysł

chata za wsią....pod lasem
    Wpisów
    40
    hehe wymyślocie....a co ta lalka ma powiedzieć?

hahaha dobre

- - - Dopisano - - -

ale szczerze to ja też musze coś zrobić ze swoimi może je w końcu zafarbuję na jakiś kolor hmm

Uprawnienia