Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 22 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 215

Temat: szczerze mówiąc mam już dość swoich włosów!

Słoneczko, rozwiązaniem Twojego problemu, jeśli chcesz mieć proste włosy, jest po prostu dobra prostownica. Taka za 400-500 zł. Wiem, że to sporo, ale taki sprzęt sprawuje się zupełnie inaczej niż "profesjonalna prostownica z marketu". Wierz mi, różnica jest kolosalna o czym sama się przekonałam. Nagrzewa się w 15 sekund, prostuje za pierwszym pociągnięciem a włosy pozostają gładkie (moje dotychczas się puszyły, bo są zniszczone), sypkie i proste nawet w taka pogodę jak dziś.
    Przemysł farmakologiczny zarabia na ludziach chorych. Dlaczego więc miałby dążyć do zwiększania liczby ludzi zdrowych?

Cytat Napisał Iwi Zobacz post
    hehe wymyślocie....a co ta lalka ma powiedzieć?

Całkiem nieźle sobie radzi, Chinki mają proste wlosy więc problemu nie mają i kolor czarny taki jak ja lubie mieć

- - - Dopisano - - -

Przesyłam zdjęcia fryzur jakie mi się podobają
    Attached Images Attached Images

...daleko łot Cieszyna
    wtrącę się Wam do rozmowy , słoneczko piszesz, że masz okrągłą twarz, ja też . Pamiętaj przy okrągłej twarzy o tym aby zrezygnować z grzywki, która skraca twarz i aby obcięcie było tak zwane "pazurkowate" to pozwoli Ci na wyostrzenie konturów twarzy. Unikaj okrągłych obcięć. Trzymaj się zasady " pazurkowo" lub jak kto woli " pocieniowane mocno". Aha i tak jeszcze z innej beczki , aby nie uwydatniać okrągłej twarzy noś zawsze podłużne kolczyki nigdy koła ! Jak dla mnie fryzura nr 1 jest bombowa ! Teraz są modne rozjaśnione końcówki, może spróbuj od tego . Pozdrawiam i powodzenia w swojej metamorfozie

teraz mam jaśniejsze końcówki i źle to wygląda chce wrócić do jednolitego koloru no chyba że trafie na dobrego fryzjera który mi to wyperswaduje

...daleko łot Cieszyna
    polecam fryzjera naprzeciw restauracji/dyskoteki POD ZIELONA TRÓJKĄ. Jak się nie mylę nazywa się PRESTIGE. Fajnie tam obcinają i potrafią doradzić.

...daleko łot Cieszyna
    ul. Srebrna. Wiesz gdzie jest POD JELENIEM? od strony rynku idziesz na róg jelenia, wchodzisz w tą uliczkę tak jak byś chciała iść do Parku Pokoju, ale zaraz pierwsza w prawo to ulica Srebrna i idziesz w nią mijasz po swojej lewej restaurację POD Z.3 i kilka kroków dalej ale po prawej stronie w budynku na parterze jest fryzjer. Wejście takie niepozorne, ale z ulicy widać.

dobrze wiedzieć chłopow też obcinają?

Zajedź sobie do krasnej do pani fryzjer która prowadzi zakład z dwoma synami.

szczerze mówiąc ja też mam swoich dość
    Jestem zlepkiem ogromnej liczby atomów, zawierającym w sobie niezliczone możliwości.

Uprawnienia