Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 22 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 215

Temat: szczerze mówiąc mam już dość swoich włosów!

...daleko łot Cieszyna
    nie mam pojęcia czy obcinają tam chłopów

Widzisz ten dom? To nie ten :P
    Ja też mam w planie małą zmiane wiosenną całą zimę zapuszczałach grzywkę..Po kilkunastu latach będę "bezgrzywkowa" Z wiosną więcej tych zmian przyszło

Cytat Napisał Iwi Zobacz post
    hehe wymyślocie....a co ta lalka ma powiedzieć?

ło matko -- ale hery

ale ponoć z krótkimi włosami więcej jest problemu niż z długimi. Bo krótkie zawsze gdzieś sterczą i trzeba je np rano jakoś utemperować na szybko a długie szybki kucyk czy kok i juz
    Ostatnio edytowane przez aga-d ; 12-03-2013 o 15:50
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Cytat Napisał aga-d Zobacz post
    ło matko -- ale hery

ale ponoć z krótkimi włosami więcej jest problemu niż z długimi. Bo krótkie zawsze gdzieś sterczą i trzeba je np rano jakoś utemperować na szybko a długie szybki kucyk czy kok i juz
    To prawda za to ja w swoim niezmiennym od 10 lat kucyku wygladam na 18 lat w dodqatku jestem niska z moim mężem przy boku nie wyglądamy jak małżeństwo chciałabym wyglądać poważniej

to ja mam podobny problem :/

Mam kitkę i już czasem mnie to drażni, wypadałoby czasem poważniej wyglądać

Ale też mam cienkie włosy i te wszystkie fryzurki na fotach wyglądają fajnie, ale czuje ze ja bym była w takiej fryzurce ulizana

- - - Dopisano - - -

a takie

"Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

A to też czerwony !

krilady.
    Guest
    to ja mam podobny problem :/

Mam kitkę i już czasem mnie to drażni, wypadałoby czasem poważniej wyglądać
    Ja też mam długie i prawie zawsze spinam je spinką. Też uważam, i będę się ich trzymać, że z włosami długimi jest mniej kłopotu, ale w moim przypadku wyglądam zawsze tak samo...bo ta wygoda mnie gubi Fajnie byłoby znaleźć kilka (i jeszcze nauczyć się szybko robić) fryzur na długie i półdługie włosy.....

...chyba poćwiczę francuza

ja robie jeszcze wywiniety czy zawinięty-- przepleciony przez gumke no -- kucyk

fajne upięcia, ale chyba kapke pracochłonne, a na pewno na początku. A mi szybko ręce więdną
    Ostatnio edytowane przez aga-d ; 12-03-2013 o 21:44

A to też czerwony !

krilady.
    Guest
    Aaa, wiem jak Też fajnie

a takie

Łoooooooo Jezuuuuu, cudo..

W krasnej pani Jadzia, świetny fryzjer, polecam... sama zawsze dobiera mi fryzurę, podpowie jak układać, zawsze jestem baaardzo zadowolona i nigdy po powrocie od fryzjera nie myję głowy by ułożyć włosy po swojemu...

Uprawnienia