Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: telewizja cyfrowa naziemna

telewizja cyfrowa naziemna

Witam serdecznie ! Kto pomoże mi w sprawie Tv cyfrowej? Otóz posiadam TV Samsung Model LE 37B 553M3W XXH na razchunku pisze MPeG4 wiec byłam pewna że posiada wbudowany dekoder. Ostatnio odłączyli "cos tam" i nie mam programu TV 2 i polasatu na analogowym. Posiadam nadal analogowych 14 programów ( a było 16) i cyfrowych 24 kanały. Mieszkam na osiedlu Piastowskim gdzie mamy antenę zbiorczą .Przeszukałam Tv w automatycznym wyszukiwaniu cyfrowych i analogowych kanałach nic to nie dało.Nie znalazłam Pr TV2 ! bo Polsat mam w cyfrowym. Przedzwoniłam do tego pana konserwatora instalacji "Azart" , niezbyt miły gościu gadał że "musi Pani kupić dekoder!" Prosze więc o pomoc i wyjaśnienie czy faktycznie mam kupować dekoder mając taki jak podałam telewizor.
    Z góry dziękuje za wszelkie porady i informacje.

krilady.
    Guest
    venis, Twój temat się zgubił, bo jest w Przywitaj się...ale może ktoś jednak pomoże?

No własnie tak przegapiłam. Ale nie wiem gdzie go "włożyć"-podpowiedz. Dziękuję!

krilady.
    Guest
    Pomocna dłoń, chyba najlepiej albo Na każdy temat... A w temacie jeszcze bym napisała "- odbiornik" lub "a tv"... W tej kwestii poproś pata o pomoc

Kajów koło Gdziejowa
    Ludzie słyszeliście? Będzie nowy kanał
    Attached Images Attached Images
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał Rufijok Zobacz post
    Ludzie słyszeliście? Będzie nowy kanał
    Kiedy będzie TVPRZEKRĘT?
    Ostatnio edytowane przez wisiketa ; 16-11-2016 o 08:54 Powód: zima

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał wisiketa Zobacz post
    Kiedy będzie TVPRZEKRĘT?
    A co? Jeszcze nie ma? Już dawno powinien być 1 i 2 . Na jednym kanale nie daliby rady wszystkiego pokazać.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Abonament tego nie wytrzyma

Wysłane z mojego HTC Desire 816 przy użyciu Tapatalka
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Uprawnienia