Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 71

Temat: Higiena jamy ustnej

Widzisz ten dom? To nie ten :P
    Starałach sie

U nas podobnie, jedna ma zęby bardzo mocne i zdrowe, druga już nie ma tak dobrze...Nawet tu się różnią

wsciekla debride
    Guest
    Ja mojej najpierw myłam takim czymś co sie na palec zakładało, teraz szczoteczką i pastą z xylitolem. Bardzo źle na ząbki działają wszelkie herbatki rozpuszczalne. Moja na szczęście pije tylko wodę, czasami zaparzam jej jakieś odpowiednie do wieku ziółka. Picie wody powinno być nawykiem każdego człowieka i powinno się tego uczyć już od najmłodszych lat.

Z tym myciem zębów, zanim się jeszcze pokażą to trochę chyba chwyt marketingowy. Nie przesadzajmy.
    Myjmy często głowę dziecku, żeby nie było łyse na starość.
    Niedługo będą nam wpajać, żeby kobieta w ciąży szorowała szyjkę macicy, bo dziecko będzie miało syf za paznokciami.
    A realnie patrząc, to przede wszystkim sprawa genetyczna. Kto ma liche zęby, temu wypadną i żadna pasta nie pomoże.

Cytat Napisał zbicho Zobacz post
    Kto ma liche zęby, temu wypadną i żadna pasta nie pomoże.
    Ale jeśli je będzie pucował, to jest szansa, że wypadną później

Cytat Napisał Tortilla Zobacz post
    Ale jeśli je będzie pucował, to jest szansa, że wypadną później
    Albo je wyrusza odpucowania i straci jeszcze szybciej ;p;p;p Żart.

twojej wyobraźni
    Wpisów
    4
    Cytat Napisał grabowska Zobacz post
    To lejemy
    Ale nie lyjcie mi za kupe! bo jak widać na załączonym obrazku już żech je kiepski, a jeszcze muszym dzisioj robić za szofera
    Ostatnio edytowane przez Krisgw ; 23-03-2013 o 14:32 Powód: a tak se edytowałem ;)

Widzisz ten dom? To nie ten :P
    To ino tak dla kurażu

wsciekla debride
    Guest
    Cytat Napisał zbicho Zobacz post
    Z tym myciem zębów, zanim się jeszcze pokażą to trochę chyba chwyt marketingowy. Nie przesadzajmy.
    Myjmy często głowę dziecku, żeby nie było łyse na starość.
    Niedługo będą nam wpajać, żeby kobieta w ciąży szorowała szyjkę macicy, bo dziecko będzie miało syf za paznokciami.
    A realnie patrząc, to przede wszystkim sprawa genetyczna. Kto ma liche zęby, temu wypadną i żadna pasta nie pomoże.
    Tu nie chodzi o jakieś pucowanie Czasami warto przetrzeć dziąsełka coby z buzi dziecku nie capiło

Kris edycjomaniak napisał:
    Ostatnio edytowane przez Krisgw ; Dzisiaj o 14:32Powód: a tak se edytowałem
    Polyjcie mu jeszcze roz...

Cytat Napisał grabowska Zobacz post
    Starałach sie

U nas podobnie, jedna ma zęby bardzo mocne i zdrowe, druga już nie ma tak dobrze...Nawet tu się różnią

leczysz jakoś te mleczaki? mojej 2 latce nic dentystka nie zrobiła a ma jedynke skruszona prawie całą i drugij pól powiedziała coby myć i tyle chyba że beda bolały to wtedy dopiero wyrwie

Uprawnienia