Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 27 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 266

Temat: Uzależnienie

kwantq
    Guest

Uzależnienie

Jak sądzicie czy w jakimś stopniu internet Was choć troszkę uzależnia? . Ja odnoszę wrażenie że mnie coraz bardziej pochłania. Czuję że nie do końca jestem człowiekiem wolnym , w sensie uzależnień .

Tez tak mam Denerwuje mnie to że przechodząc obok kompa nie mogę sobie odmówić zerknięcia na forum czy inne strony Jakby jakaś tajemnicza siła przyciągała hehe To nie jest śmieszne

e tam ja jestem wolna jak ptak z telefonem w kieszeni

A druga sprawa kwestia organizacji i umiejetność robienia kilku rzeczy naraz . Obecnie piszę to co piszę, smażę naleśniki, łatam dziurę i słucham eski

Ale też umiejętność powiedzenia

"Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Widzisz ten dom? To nie ten :P
    Ano pochłania ale nie tylko internet..Nawet od sms-ów się można uzależnić..Ja nawet w nocy jak sie przebudze patrzę czy kto nie pisze Ale póki się wysypiam nie jest jeszcze tak źle

wszystko co miłe to uzależnia

pytanie : Czy na miesiąc potrafilibyśmy obyć się bez tego wszystkiego ?
    Ostatnio edytowane przez aga-d ; 02-04-2013 o 11:50
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Hehe.. no baa.. nawet dzień bez mojego orbitreka wydaje sie dniem straconym

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał aga-d Zobacz post
    wszystko co miłe to uzależnia

pytanie : Czy na miesiąc potrafilibyśmy obyć się bez tego wszystkiego ?
    Jak byłem na wczasach to nie kusiło mnie do mediów ale po powrocie to głód powrócił.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

kwantq
    Guest
    No super ważna sprawą jest umieć przyznać do swoich słabości, to już sukces. Jest taka teoria i praktyka która mówi o drodze do harmonii ducha i ciała w pojednaniu z naturą. Jest to miedzy innymi walka z tym co robisz a co odczuwasz , to jest trudne powiedzieć sobie nie.Eliminuje przede wszystkim agresję i słabości. A agresja rodzi się przede wszystkim z niepewności i strachu. Udało mi się rzucić palenie tych cholernych cygaretli , od 03.03 tego roku po ośmiu latach wyzbyłem się tego uff. I trzeba podnosić sobie poprzeczkę cały czas, no bez przesady żeby sobie z życia nie robić nieszczęścia. Każdy dzień jest piękny na tyle jak tego chcemy. Rozpisałem się jeszcze wpadnie tu jaki hejter i po ptokach . Pozdrawiam

Nooo...kolejny co rzucił palenie brawo!

Cytat Napisał grabowska Zobacz post
    Hehe.. no baa.. nawet dzień bez mojego orbitreka wydaje sie dniem straconym
    Ja mam to samo hehe , kładę się do łożka i mówię do męża .... Dzisiaj nie ćwiczę , za 15 min już zasuwam hehehe )Ale takiego uzależnienia życzę każdemu

Uprawnienia