Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Temat: auto komis cieszyn

auto komis cieszyn

HEJ !

czy są komisy samochodowe w Cieszynie, które nie mają swojej strony internetowej, nie ogłaszają się w internecie ?

Cieszyn
    Wpisów
    2
    .....a czemu Cię ten internet tak boli?

pod chałupą mam parkingi płatne, wolę jak auto oglądać będą kajsik indziej.

Na zdrowy rozum - czy są takie komisy jeszcze? Gdzie mają się ogłaszać jak nie w Internecie?
    zastanów się nad skup samochodów wrocław

ja ostatnie auto kupiłem poprzez taki komis właśnie

Sami oszuści! Praktycznie żadne auto nie zgadzało się z opisem. W poszukiwaniu odpowiedniego auta zajechałem aż do Zgierza, do komisu Autostrada. Dopiero tam stan faktyczny odpowiadał, stanowi technicznemu i do tego nie chcieli zawyżonej ceny.

Jeśli szukasz najtańszych aut z danego rocznika , to nie oczekuj idealnego stanu. A swoją drogą , to pewnie przejeździłeś wiele setek kilometrów, więc ta niezawyżona cena i tak okazała się być wysoką...

...

Cytat Napisał JarekS Zobacz post
    Jeśli szukasz najtańszych aut z danego rocznika , to nie oczekuj idealnego stanu. A swoją drogą , to pewnie przejeździłeś wiele setek kilometrów, więc ta niezawyżona cena i tak okazała się być wysoką...
    Fakt, że pewnie wyszedłem na zero, bo te wojaże trochę mnie kosztowały, ale przynajmniej miałem pewność, że jak już jechałem z tego Zgierza, to nie odpadnie zderzak lub koło, a to bezpieczeństwo swoje i rodzinny cenię ponad wszystko. Resumując większość handlarzy to złodzieje, ale jak widać na moim przypadku można trafić na uczciwego. Komis autostrada zdecydowanie na plus!

Najważniejsze jest to , że znalazłeś dobrą bryke i jesteś zadowolony. Pozdrawiam!

pewnie są takie komisy, ale to archaizm totalny nie istnieć w Internecie

Uprawnienia