Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Temat: auto komis cieszyn

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał samochodowy Zobacz post
    pewnie są takie komisy, ale to archaizm totalny nie istnieć w Internecie
    Dobra firma nie potrzebuje reklamy.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Jak bych przejechoł tyla kilometrów co karolove to by mje było stać na nowe auto.

Cytat Napisał jan_122 Zobacz post
    Jak bych przejechoł tyla kilometrów co karolove to by mje było stać na nowe auto.
    jan_122, do Zierza jest zaledwie 300km, nie przesadzajmy bo przecież handlarze niejednokrotnie muszą ich zrobić 1000+ w jedną stronę aby auto tu dowieźć i jeszcze zarobić. karolove zrobił to sam i jeśli kupił w kraju to chociaż opłat miał mniej niż gdyby kupił niezbyt uczciwie przygotowane auto z zagranicy (nic nie jest regułą oczywiście)
    Ostatnio edytowane przez Dejw ; 28-11-2013 o 12:38

A jaką firmę z okolic polecacie?

Ja, NIE POLECAM komisu KORONA z Cieszyna przy ul. Katowickiej 65. Pojechałem oglądać super Golfa V z silnikiem TDI sprowadzonym z Holandii, niby TDI :
    https://www.otomoto.pl/oferta/volksw...tml#12291fbc7e
    a okazał się mega klocem i w dodatku SDI z historią 18 właścicieli w Holandii. Mam dowód na to, że to jeden wielki kit. M.in. dane z VIN autodna.pl. Pokrywa na silniku z TDI dokupiona na szrocie, ktoś mało się postarał aby zetrzeć napisane korektorem symbole po jej lewej stronie. Kod silnika na wlepce po otwarciu drzwi kierowcy to widniejący BDK, czyli silnik bez turbiny. Można ściągnąć pokrywę silnika i zajrzeć m-zy ściankę a silnik i dostrzec brak turbo. Ale szef twierdzi: "kopa to ona ma". Wlepki z kodami we wnęce koła bagażnika - brak. "ale co pan myśli o tym aucie", "ile pan proponuje?", "za 19 tys. mogę go panu sprzedać, ja dałem 19,5 tys. w Holandii" Takimi tekstami gość sypie, że od razu podpadziocha. Raz jeszcze UWAGA bo to MINA.

Ja odpadłem. SDI sprzedawać jako TDI ������

Uprawnienia