Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Temat: Basen z niemowlakiem

Basen z niemowlakiem

Witam, chciałabym się wybrać z moim brzdącem na basen,nie chodzi mi tu taj o jakieś szkółki pływackie dla niemowląt , tylko żeby pójść się pochlapać i pobawić z nim w wodzie, który basen polecacie czy na są tam przewijaki Jakie są wasze doświadczenia z tam małym dzieckiem na basenie, Mój ma pól roczku, i myślę że już spokojnie możemy wybrać się na basen. O czym powinniśmy wiedzieć, i pamiętać|?

Przede wszystkim musicie mieć specjalny pampers do wody Widziałam, że przychodzą na basen SP4 ale tam żadnego przewijaka niema.

W każdym basenie jest tak samo mokra woda, więc przebierać nie ma w czym, chyba że małemu nie spodoba się zjeżdżalnia.
    No i nie zapomnij o zabranianiu niemowlaka narty, bo niedługo śniegu nie będzie, a do jesieni to już będzie za stary. Na prawko też go już zapisz
    Sorki, ale nie mogłem się powstrzymać od tego głupiego komentarza.
    Pozdrawiam.

najlepiej do bielska jest specjalny dla rodzin z dzieckiem

Cytat Napisał zbicho Zobacz post
    W każdym basenie jest tak samo mokra woda, więc przebierać nie ma w czym, chyba że małemu nie spodoba się zjeżdżalnia.
    No i nie zapomnij o zabranianiu niemowlaka narty, bo niedługo śniegu nie będzie, a do jesieni to już będzie za stary. Na prawko też go już zapisz
    Sorki, ale nie mogłem się powstrzymać od tego głupiego komentarza.
    Pozdrawiam.
    zbicho ty to jak dzik w sosnę w dębowym lesie hehe

Ja bym się bała osobiście iść na basen z takim maluszkiem , tyle bakterii brrrrrrr.

Cytat Napisał wostok1 Zobacz post
    zbicho ty to jak dzik w sosnę w dębowym lesie hehe

...
    Cieszę się, że chociaż jedna osoba "bierze poprawkę" na moje komentarze. A na serio, to nie wpadłoby mi do głowy brać takiego malucha na basen. Może jestem staroświecki, ale niestety takie jest moje zdanie.

krilady.
    Guest
    Chodzi się się z takimi maluchami, chodzi I nawet gdzieś czytała, że do pewnego wieku (iluś miesięcy/roczku) dzieci mają pewne wrodzone umiejętności pływania, które potem zanikają, taka "pamiątka z życia płodowego" Ja bym też chciała z małym na basen Ale, fakt, trzeba dobrze wybrać..

- - - Dopisano - - -

Aa, no i chyba zapytałabym pediatrę o to, tak dodatkowo...

Spokojnie możesz iść, jak jest jacuzzi to super bo dzieci lubią bąbelik. Ja też miałam taki dylemat, szukałam niewiadomo czego. Specjalna pieluszka obowiązkowa, często do kupienia na basenie. Jak nie ma przewijaka to jest jakaś ławeczka , napewno dasz sobie radę. Miłej zabawy.

no pewnie, że się chodzi z takimi maluszkami na basen. Woda najlepiej chyba ozonowana. Też mam ochotę przejść się z moim. Jacuzzi to bym nie polecała - tam jest właśnie największe siedlisko bakterii.

A ja byłam i żyjemy, basen ozonowany jest ok ale nie konieczny. Jak dziecko nie jest alergikiem to nic mu nie będzie.

Uprawnienia