Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 49

Temat: Chcę otworzyć sklep w Cieszynie.

Chcę otworzyć sklep w Cieszynie.

Jak myślicie jakiego sklepu brakuje w Cieszynie co miało by tam prawo bytu

Sklep

Najlepiej sklep z tanim alkoholem.

mieszkaniu
    Wpisów
    4
    Sklepu ze sportową, firmowa odzieżą. Był outlet na Zamkowej ale padł. Był po prostu w fatalnym miejscu. W lepszym miejscu myślę, że by pociągnął. Ale konkretnie, żeby to był właśnie outlet.

Dobry muzyczny sklep! z gadżetami, płytami, winylami etc

Sportowe sklepy z markową odzieżą i sprzętem szybko upadają, ponieważ każdego kogo stać na takie ciuchy pojedzie do Bielska. A kogo nie stać pójdzie na Juwenie. To samo z pytami, oryginały kupi w Empiku lub zamówi przez internet. Reszta sobie pościąga w necie.

myślę, że muzyczny z wieloma rodzajami muzyki ma racje bytu. Dodaj jeszcze do tego audiobook'i i mozolnie , powoli osiągniesz cel. Nie zarobisz kroci ale... .

Konieczne sklep z płytami, muzyczny, nie ma takiego w Cn, a czasem jest chęć sobie płytkę kupić.

Sklep ze sportową odzieżą lub z muzyką oczywiście również na winylach

Każdy sklep muzyczny nie sieciowy jest skazany na porażke w dzisiejszych czasach internet wyparł małe sklepy muzyczne oraz ceny płyt.

krilady.
    Guest
    nie sądzę, że sklep muzyczny u nas by przetrwał....może i brakuje, ale policz sobie ile tego musiałbyś tutaj sprzedać, żeby s utrzymać - dla mnie n realne.
    Prawdę mówiąc n wiem jaki skl jest potrzebny...może usługi
    Ktoś w jakimś innym temacie mówił o pomysłach, ja też mam kilka (jeden juz na pew zrealizowany - myjnia przy motozbycie , niestety n moja realizacja, ale super to tam wygląda i faj miejsce ) - może trz szukać innych pomysłów? Niekoniecznie skl?

Uprawnienia