Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 49 z 49

Temat: Chcę otworzyć sklep w Cieszynie.

nasze lokale są uniwersalne,czasem można trafić nawet na wieczorek taneczno-bokserski....

hihi a jednak moj pomysl sie spodobol... mowie wam gdybym miala kase to bym to otworzyła. Bedac we Wrocku pare lat temu spedzalam duzo czasu w takiej kawiarni. Kawa i herbata a do tego stosy ksiazek, bierzesz co chcesz i czytasz. Ale nie wiem czy Cieszyn nie za maly na to... chyba ze do ksiazek ... internet, ...

Cytat Napisał cezark Zobacz post
    nasze lokale są uniwersalne,czasem można trafić nawet na wieczorek taneczno-bokserski....
    A gdzie to takie atrakcje

krilady.
    Guest
    Cytat Napisał MoniEm Zobacz post
    Hehe - właśnie zostałam GRANDZIORZEM
    MoniEm - gratki
    A jak się z tym czujesz?

A gdzie to takie atrakcje
    jest kilka ekskluzywnych lokali zapewniających takie atrakcje:kurczak,u ryśka itp.hehe

gdzieś tam....... w lesie:)
    A ja jestem za dużą halą rybną,gdzie będzie więcej świeżych rybek niz lodu:-)
    Attached Images Attached Images

Cytat Napisał krilady. Zobacz post
    MoniEm - gratki
    A jak się z tym czujesz?
    Czuję się tak, że muszę zaraz pograndzić

---------- Post dodany o 22:18 ---------- Poprzedni post dodany o 22:18 ----------

Cytat Napisał krysia62 Zobacz post
    A ja jestem za dużą halą rybną,gdzie będzie więcej świeżych rybek niz lodu:-)
    O, świetny pomysł!

Sklepy w Cieszynie

Nie brakuje sklepów w naszym mieście ,one są ale tylko dla Cieszyniaków. Mieszkańcy słyną z wysraństwa! Kupują tylko w ciucholandach a jedzą w stołówkach za 5zł-8zł obiady.Gotować nie umieją a tak naprawdę po co ,skoro restauratorzy prześcigują się w jak najtańszych potrawach.Nie opłaca się ale handluje.To głupota która można spotkać tylko w Cieszynie .Brak dobrych restauracji,dobrych kawiarni i dobrych sklepów.
    Wszystko inne jest dla gównolatów i biednych rencistów i emerytów.Średnia klasa lub bogatsza nie ma na co wydać pieniędzy w Cieszynie.Ostatnio widziałam sklep z tzw. lepszą odzieżą,weszłam i oniemiałam-zwykłe szmaty sprowadzone na wagę a tu sprzedawane jako markowe za ciężkie pieniądze.Musiał upaść bo nawet w Cieszynie głupich nie sieją.

Cytat Napisał Iwi Zobacz post
    Sklep z NIEDROGĄ tradycyjną żywnością.
    Mięso tradycyjnie wędzone dymem (brudzące łapki na czarno)
    Chleb na zwykłym zakwasie.
    Warzywa i owoce bez żadnej chemii (mogą być nawet z robaczkiem)
    Jaja od kur wolnobiegających po zielonej trawce
    Twarożek jeszcze mokry od serwatki
    Masełko "zajeżdżające " krówką
    Soki świeżo wyciśnięte psujące się po jednym dniu
    Makaron wyrobiony i krojony ręcznie
    Dżemik nie mdły taki kwaskowy......
    Moim zdaniem jeden z lepszych pomysłów ! Może nie do końca miałoby to być tanie lecz smaczne i nieoszukiwane (typu szprycowane szynki, lakierowane kiełbasy -nabijane samym tłuszczem i mięsem oddzielonym mechanicznie). Myślę,że to najlepszy biznes dla ludzi,którzy potrafią oporządzić taką świnkę od samego początku, a krówki trzymają we własnej oborze.

Uprawnienia