Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 38

Temat: Anja Rubik

Głównie wieś
    Wpisów
    131

Anja Rubik

Mam pytanie do panów
    Czy Anja Rubik sie Wóm podobo? Ale tak szczerze

Bo mie sie óna jakosi szpatno wydowo
    A czytałach se dzisio artukuł w jakijsi kolorowej gazecie i tam napisali, że prawie 90% facetów uważo jóm za wyjątkową piękność i chciało by sie koło ni budzić co rano . No i żech sie kapke przeraziła
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Toż to facet. Jo je z tych 10%

Plastikowy nos, łoczy i kark. Do tego cycki jakby do fusekli piosku nasuł. Może i mo kase, ale jo wolym się budzić przy swoji żonce.
    A realnie patrząc,to jakby sie bez tapety pokozała to nic, ino patyk do dupy wsadzić i do kapusty jako straszydło postawić.
    Telewizja narzuca nam swoje stereotypy, ale ja mam swoje zdanie i paniusie z reklam mnie nie ruszają.

- - - Dopisano - - -

Cieszynianki są na tyle piękne,że żadne rubiki nie są nam potrzebne.

Nie wiym czy to baba czy to hok.
    Nie wiym czy te 90% to chłopy, czy przebrane baby.
    Jo jest chłop i cosi mi sie zdo że ich ino 10% zostało.

Cytat Napisał arnika Zobacz post
    Mam pytanie do panów

A czytałach se dzisio artukuł w jakijsi kolorowej gazecie i tam napisali, że prawie 90% facetów uważo jóm za wyjątkową piękność i chciało by sie koło ni budzić co rano . No i żech sie kapke przeraziła
    Mie to sie ona podobo ale jo juz dzisiej cztyry ekstramocne bachnył.

krilady.
    Guest
    W realu też mi się średnio podoba, ale na niektórych zdjęciach świetnie wygląda (wiem, wiem...photoshop)

Cytat Napisał arnika Zobacz post
    Mam pytanie do panów

Jak można po wyglądzie kogoś oceniać? z wyglądu to mi sie nie podoba ale nie wiadomo co jest po ,płaszczykiem' to znaczy co ma w głowie.(...)

Wiem, że pytanie do chłopów hehe, ale powiem, że według mnie jest piękna. Długa i wychudzona, ale śliczna. Ale bardziej interesująca jest jej historia. Żebym nie pomyliła (a nie chce mi się sprawdzać), ona w wieku 16 lat zamieszkała sama w jakiejś klitce, w Mediolanie? chyba, i już pracowała na siebie w modelingu. 16 lat! Przeraża mnie to trochę. Już wcześniej musiała być nieźle przygotowywana. Na pewno nie miała lekkiego życia.

Historia historią ale na tym zdjęciu wygląda mało ciekawie. W ogóle to mnie ona raz się podoba, raz nie. Zależy jak i w czym wyjdzie. Na pewno ma wyjątkowo specyficzną urodę.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Według mnie Ajna jest bardzo fotogeniczna, ale ładna to ona nie jest....

Uprawnienia