Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 38

Temat: Anja Rubik

Skoczów
    Wpisów
    18
    ...mi się nie podobo.
    ...forever young...World is not enough...open your mind ... ZUMBA!

twojej wyobraźni
    Wpisów
    4
    Cytat Napisał arnika Zobacz post
    ....Czy Anja Rubik sie Wóm podobo? Ale tak szczerze ..... Bo mie sie óna jakosi szpatno wydowo
    Hehe.... kobiety

A co do pytania, mi nie podoba się pod każdym względem, a szczególnie odstraszająca dla mnie jest jej figura, nie wiem kto chciałby sypiać z takim chudzielcem? przecież to sama skóra i kości! pokaleczyć i poobijać się można

Cytat Napisał arnika Zobacz post
    A czytałach se dzisio artukuł w jakijsi kolorowej gazecie i tam napisali, że prawie 90% facetów uważo jóm za wyjątkową piękność i chciało by sie koło ni budzić co rano .
    I Ty w to wierzysz? przecież ich zdaniem każdy, kto sławny, jest piękny, kiedyś wyczytałem na jednym portaliku (o podobnej tematycem co kolorowe pisamka), że gruby facet przebrany za babę (Anna Grodzka) ma kobiece atuty!
    Ostatnio edytowane przez Krisgw ; 26-04-2013 o 10:50 Powód: poprawiłem znacznik Quote

chata za wsią....pod lasem
    Wpisów
    40
    powierzchowność....powierzchowność.....

Anja to modelka i to taka co po wybiegach łazi więc strasznie jest szczupła, mnie się osobiście nie podoba, mało kobieca jest
    Jestem zlepkiem ogromnej liczby atomów, zawierającym w sobie niezliczone możliwości.

Heh świat schodzi na psy. Landrynkowe domy się podobają, śliczne dziewczyny nie. Kaj jo je?

Jakby była za gruba, to by nikt tego nie powiedział, a jak za chuda, to można krytykować. Co za ludzie...

straszno chudzina, ni ma nigdzi za co chycić

Skoczów
    Wpisów
    18
    uongo ..."ładność", czy "śłiczność" nie leży w figurze!
    ...a Anja jak już się odezwie to wogóle traci wszystko ....no nie ten typ jak dla mnie.
    ...forever young...World is not enough...open your mind ... ZUMBA!

Cytat Napisał tomi71 Zobacz post
    ....no nie ten typ jak dla mnie.
    Mój też nie. Ale ładna jest.

Cytat Napisał uongo Zobacz post
    Heh świat schodzi na psy. Landrynkowe domy się podobają, śliczne dziewczyny nie. Kaj jo je?

Jakby była za gruba, to by nikt tego nie powiedział, a jak za chuda, to można krytykować. Co za ludzie...
    swiat już dawno na psy zszedł a jak to mówią o gustach sie nie dyskutuje, coś się komuś podoba a coś nie, ktoś dla kogoś jest ładny a dla innej osoby już nie i pewnie o to chodzi żeby "każda potwora znaszła swojego amatora " ....
    Jestem zlepkiem ogromnej liczby atomów, zawierającym w sobie niezliczone możliwości.

Bardzo nietuzinkowa. Oryginalna uroda.
    Mądra do tego IMO.

Uprawnienia