Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 38

Temat: Anja Rubik

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Kurdeee... nie wysłało mi wiadomości i wszystko sie straciło . A nie piszym już drugi roz
    Krótko - w tym artykule było, że panowie mieli ocenić to właśnie zdjęcie. Podejrzewam, że wielu z nich nawet nie wiedziało kto to je

Zresztą wiadomo, że nie ładne to co ładne ale to co sie komu podoba, czy jakosi tak
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

twojej wyobraźni
    Wpisów
    4
    Cytat Napisał Iwi Zobacz post
    powierzchowność....powierzchowność.....
    Ano powierzchownosć, bo co innego można oceniać w przypadku modelki, której prawdopodobnie nigdy w życiu nie zobaczę na żywo? Być może przy bliższym spotkaniu Anja Rubik jest piękna pod innymi względami, nie tylko wygląd się przecież liczy, ale w tej chwili jest to jedna z wielu kobiet, u której tylko wdzięki mogę podziwiać i oceniać oglądając TV, czy przeglądając kolorowe pisemka.

pytanie do facetów,ale się też i ja wypowiem

Generalnie róznie wygląda na fotkach. Raz dość fajnie, a raz średnio. Oczy ma strasznie nieraz zapadnięte, sine czy jak to nazwać, takie jakieś dziwne, jakby w zjawę się miała zmienić
    Np tu całkiem całkiem

A figura no cóż, modelka.
    Ale jak można mieć takie biodro Rany

"Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

kwantq
    Guest
    Może jak by o dwie marchewki zjadała więcej nabrałaby okrąglejszych kształtów

twojej wyobraźni
    Wpisów
    4
    Albo kilo kiełbachy

Cytat Napisał wronka Zobacz post
    jak to mówią o gustach sie nie dyskutuje
    Jak nie? Temat nawet ku temu ekstra założony.

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał aga-d Zobacz post
    Ale jak można mieć takie biodro Rany
    Moja kumpela miała takie biodra, a wcale jakoś przechudzona nie była. Kości takie.

krilady.
    Guest
    Jest na to rada...wyciąć

M53
    Guest
    Mnie zastanawia, dlaczego te modelki na wszystkich zdjęciach mają tak dziwnie rozchylone usta. Ma to być seksi i powabne, a często wychodzi sztucznie i głupkowato. Anja byłaby ładniejsza, gdyby nie miała takiej "końskiej"szczęki. Mnie się ona nie podoba, są ładniejsze polskie modelki

wideoklip, w którym się pokazała

w sumie odważna jajcara z niej jest...

Uprawnienia