Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 118

Temat: Używane zabawki, ciuszki dla dzieci

Używane zabawki, ciuszki dla dzieci

Kupujecie / Sprzedajecie używane zabawki, ciuszki dla waszych maluchów / po waszych maluchach na Ox-ie , Tablicy lub Allegro?

Widzisz ten dom? To nie ten :P
    Jasne że tak! Inaczej bym chyba w tym utonęła
    A co?

No bo też zaczynam w tym tonąć i zastanawiam się jak się tego "pozbyć" a jednocześnie odzyskać trochę pieniędzy Przeglądam od jakiegoś czasu ogłoszenia z ciuszkami dziecięcymi , ale mam wrażenie że ciągle są te same, więc się zastanawiam czy jest jakieś zainteresowanie :-)

Generalnie ciężko coś sprzedać..Mi się na przedwiośniu udało poszaleć na allegro, i wyprzedałam ciuchów za kilka stówek
    I już była kasa na nowe, a to buty dzieckom, a to bluzy, a to sukienka..
    Najlepiej się sprzedaje przed Świętami i właśnie na przedwiośniu i późnym latem..reszta, zależy jak trafi Tu mówię oczywiście o ciuchach i butach
    Część rzeczy oddaję ubogim też..nie wszystko trza sprzedać..Pełno wokół ludzi którym ciężko, a widać jak się dla dzieci starają..Ja mam radochę jak coś oddam, jak widzę ten uśmiech na twarzy dziecka i zatroskanej mamy..

krilady.
    Guest
    Ja kupowałam i tu, i na allegro, ale sprzedać to jest ciężko, a mam parę rzeczy, które chciałabym sprzedać a kasa by się przydała...

To wystawiej lejdi je wiosna, cosik może kupią

ja wystawiałam ale cierpliwosci nie mam więc oddaję do kontynera albo daje ogłoszenie oddam z darma i wtedy ktos sie sam zgłasza

Według mnie brakuje tu w ogłoszeniach osobnego działu dla dzieci. Wtedy byłoby łatwiej znaleźć coś czego szukamy dla dziecka. Wydaje mi się, że w tej chwili jest to mało przejrzyste i nie każdy ma czas żeby przeszukać mnóstwo ogłoszeń w dziale sprzedam inne.

krilady.
    Guest
    Ja już chyba nawet pisałam o tym do pata...albo chciałam Też uważam, że dział dla dzieci by się tam przydał

To może się doczekamy tego działu ;-) A potem tylko raz dwa zrobimy zdjęcia i będziemy sprzedawać i sprzedawać... albo i nie

Uprawnienia