Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 75

Temat: Akcja ratuj maluchy 2011 !

Akcja ratuj maluchy 2011 !

Obywatelski projekt ustawy oświatowej

powstał po przyjęciu przez sejm refomy minister Hall w roku 2009, jako forma ludowego weta. Projekt zakłada:
    - przywrócenie stanu przepisów sprzed ustawy o reformie obniżenia wieku szkolnego z 2009 r. W szczególności wiek obowiązku szkolnego ustala na wiek 7 lat.
    - cofnięcie przepisów pozwalających na łatwą likwidacją lub prywatyzację szkół i przedszkoli
    - objęcie nauki przedszkolnej subwencją państwową.
    A co to wszystko da? Na pewno więcej niż siedzenie z założonymi rękami. Po pierwsze pokażemy rządzącym, że zależy nam na edukacji naszych dzieci i jak ją sobie wyobrażamy (więcej przedszkoli, stabilny system szkolny od 7 roku życia). Po drugie dajemy sobie i rządzącym szansę na wycofanie się z fatalnej reformy. Nasz projekt wpłynął do sejmu w roku wyborczym, a to czas który otwiera uszy i serca polityków na wolę wyborców. Bądzmy dobrej myśli. Działajmy dla naszych dzieci. Nikt za nas tego nie zrobi!
    iNFORMACJA ZE STRONY: www.rzecznikrodzicow.pl
    POTRZEBNE JEST ZEBRANIE 100 TYS PODPISÓW pod obywatelskim projektem ustawy oświatowej, który zakłada wycofanie z reformy obniżenia wieku szkolnego. Podpisy nalezy złożyc na specjalnym formularzu dostępnym na stronie :
    http://www.rzecznikrodzicow.pl/pliki..._formularz.pdf
    Może warto byłoby się "zkrzyknąć" i wpisać się razem na jedną liste i ją wysłac na adres podany na stronie.

KTO JEST ZA
    Info do strony : http://www.rzecznikrodzicow.pl/oswiatowa.php

Całę szkolnictwo jest opanowane przez wrogów Polski, którzy w kilka lat wykończyli nasz system edukacji żebyśmy nie mogli konkurować z innymi krajami europejskimi.

Ja,z całych sił jestem za

I będę się podpisywać,gdzie się da i namawiać wszystkich do tego samego,żeby tylko nie wprowadzono tej idiotycznej,krzywdzącej dzieci reformy....tylko,czy nie jest już za późno

---------- Post dodany o 18:38 ---------- Poprzedni post dodany o 18:22 ----------

Ale skoro jest już 22 tys. podpisów,a czas jest do 4 lipca,to może uda się zebrać100tys.
    Może ktoś z Was ma jakiś pomysł,aby rozpropagować wśród ludzi tą akcjęJa,obiecuję-przyłączę się natychmiast i na ile będę mogła pomóc,to zrobię to

P.S.Aga-d dziękuję Ci za ten temat

Czasu nie jest za dużo ,ale jeszcze nic straconego.
    Dobrze byłoby to jakoś naglosić i zrobić gdzieś zbiórke podpisów.
    Bo ja jestem ZA!
    Może ox - pomoże

Własne artykuły użytkownicy mogą wysyłać za pośrednictwem strony www.kontakt24.ox.pl

Pat15,ale czy nie moglibyście zrobić też o tym artykułI próbować nam pomóc nagłośnić sprawę
    Myślę,że wielu byłoby zainteresowanych tym tematem

Dlatego piszę, że interesujące materiały tam nadesłane są przez dziennikarzy drążone i publikowane na głównej stronie oxa

Dziękuję!

Może coś ruszy....oby

Dziękujemy za wiadomość na głównej. Moze zorganizujmy spotkanie?
    Do 4 lipca jeszcze troszkę zostało czasu

Uprawnienia