Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Temat: 30 tysięcy w tydzień-

30 tysięcy w tydzień-

Dziś na oxie pojawił się ten oto artykuł :

http://wiadomosci.ox.pl/wiadomosc,23...-tydzien-.html

W szkole u młodego też dziś rozdawali ulotki na ten temat.

Jestem ciekawa Waszych opinii w tym temacie?
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

krilady.
    Guest
    Uprzedziłaś mnie! Czytałam to dzisiaj i też chciałam założyć o tym temat

Jakoś mi się to nie podoba, może nie sam pomysł, ale...."zachęta"? No cóż, to ja se otworzę sklepik z ciuchami, tez mi nie pójdzie i co, miasto ma mi pomóc? Ludzie naraz poprzychodzą i kupią wszystkie ciuchy? Ale pomysł ogólnie dobry, tyle, że ja bym nie szła w skamlanie.....

Otóż to krilady, nie chciałam wychodzić pierwsza ze podobnym zdaniem, by nie prowokować.

Jednakże mam podobne odczucia.

Bowiem każda firma, która upada mogłabym, by zrobić taką ostatnią na przykład. akcję na spłatę zadłużenia a potem pa. Bo i tak się nie udało, takie kapkę mydlenie oczu jak dla mnie.
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

A to też czerwony !

krilady.
    Guest
    Nie wiem, owszem mogli powiedzieć, ze to być albo nie być Strefy i dlatego zależy im by zachęcić jak najwięcej osób do przyjścia, do skorzystania z ich oferty. Generalnie, oni nie chcą ściepki samej w sobie, ale w całym tekście tak to można odebrać Ja bym dała całotygodniową promocję, np godzina 1 zł czy 2 zł (czegokolwiek, nie wiem jakie maja tam ceny), no albo te 10 zł wejściówki przez cały tydzień.... Naraz im w sobotę 3000 osób przyjdzie
    Ostatnio edytowane przez krilady. ; 14-05-2013 o 20:14

i czemu tydzień na to jest ?

I na co tak konkretnie ma iść na kasa ?

w tekscie idzie wyczytać
    Cały dochód przeznaczony będzie na współtworzenie Strefy Wolności.
    jednak dla mnie to mało konkretnie określony cel.
    Ostatnio edytowane przez aga-d ; 14-05-2013 o 20:27

A to też czerwony !

krilady.
    Guest
    A ja na dodatek chciałabym coś z tego mieć...

krilady będziesz mogła się za to na ścianie podpisać

A to też czerwony !

krilady.
    Guest
    Hehe, już lecym z gotówkóm

A tak poważnie to życzę im, żeby im się to udało, bo szkoda ludzi...i na przyszłość może niech też jakąś naukę se wezmą? Ogólnie to mamy ciężkie czasy (jak zawsze, i jak wszędzie )

Nie do końca sie z Wami zgadzam.
    Zgadzam sie w tym zakresie że przedsiebiorca powinien brać odpowiedzialność za swój interes
    oraz że nie wiemy dlaczego 30K i dlaczego tydzień. Dziwi mnie też że skoro teraz mozna zrobić taką
    akcję zbiórkową na tydzień przed deadlinem, dlaczego nie mozna było równie szeroko rozpropagować
    jakiejś akcji promocyjnej np. miesiąc temu - wtedy być moze pomoc nie byłaby już potrzebna.

Z drugiej strony nie rozmiem oburzenia na własciciela, który "wyciaga rekę po kasę" - przecież to robi
    na co dzień kazdy własciciel interesu - nie ma przymsu dawania zarobienia tej czy innej osobie.
    Ta sytuacja pokazuje również swietnie jak działają fundusze unijne i wsparcie miasta.
    Osobiscie uwazam że to bardzo wartosciowe miejsce, działajace na codzień, wyraźnie niedoinwestowane
    z fajną kadrą, której chodzi o coś wiecej niż biznes.
    Chętniej widziałbym moje podatki wspierające takie inicjatywy, a nie organizacje bzdurnych konferencji i szkoleń, z których nic nie wynia a zyskują na nich tylko prowadzący o watpliwch kwalifikacjach.
    Niestety łatwiej jest dorwać sie do unijnego/miejskiego cyca bedąc cwaniakiem/ krzykaczem robiacym
    duzo szumu wokół własnej osoby.

Uprawnienia