Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Temat: 30 tysięcy w tydzień-

Cytat Napisał syksyk Zobacz post
    No to powinni poczekać na drugą licytację.
    Myslę że szanse znalezienia nabywcy na ściankę są niewielkie.

Swoją drogą, to nieco ostudziło moją sympatie dla włascicieli.
    Od długu do licytacji komorniczej jest dłuuuuga droga - trzeba być skrajnie nieodpowiedzialnym zeby
    bić na alarm na tydzień przed licytacją.

krilady.
    Guest
    No właśnie. Dlatego uważam, że takie akcje powinni robić wcześniej i inaczej (czyli przyciągać do siebie klienta).

Oni nie zbierają tego żeby kupić na licytacji tylko pewnie po to, żeby licytacji nie było. Dlatego czekanie na drugą licytację niewiele da. Ścianka pewnie pojedzie do Bielska albo Krakowa... Albo nie pojedzie nigdzie.

Cytat Napisał syksyk Zobacz post
    Oni nie zbierają tego żeby kupić na licytacji tylko pewnie po to, żeby licytacji nie było. Dlatego czekanie na drugą licytację niewiele da. Ścianka pewnie pojedzie do Bielska albo Krakowa... Albo nie pojedzie nigdzie.
    Jasne - oczywiście masz racje. Popatrzyłem z punktu widzenia chcącego kupić scianke a nie dłuznika.
    Swoja drogą jestem ciekaw czy ktoś sie zjawi - raczej wątpie. To dosyć specyficzna rzecz a ludzie którzy sledza
    licytacje komornicze raczej celuja w auta, nieruchomosci, antyki....
    A wie ktoś czy udało im sie dzisiaj zebrać te pieniądze ?

Okolice Cieszyna
    No to.......po ptokach.

krilady.
    Guest
    Trochę ich szkoda....

Uprawnienia