Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Temat: Dodatkowe ubezpieczenie samochodu w czasie podróży

Dodatkowe ubezpieczenie samochodu w czasie podróży

Mam pytanie Jakie wykupić dodatkowe ubezpieczenie samochodu (mam tylko OC i NW) przed podróżą? Chodzi o np holowanie w czasie awarii samochodu lub wypadku... Polecacie jakąś konkretną firmę ubezpieczeniową?

Polecam spotkanie z .p. Kanią.On prowadzi ubezpieczenia w Cieszynie /budynek Starostwa/.

krilady.
    Guest
    Ja miałam ubezpieczone w PZU to i w PZU wykupywałam

No właśnie słyszałam że w PZU jest najlepsze, a ja mam auto w HDI ubezpieczone. Ale jeszcze dokładnie nie pytałam jak wygląda to w HDI.

Hej
    Z czystym sumieniem mogę polecić ubezpieczenie w mBanku Assistance Auto24. Wykupuje je osoba, która ma konto w mBanku a ubezpieczenie dotyczy wszystkich uczestników podróży (każdego, kto znajdował się w aucie). Kosztuje grosze (my w 5 osób składaliśmy się bodajże po niecałe 20 zł).
    Auto padło nam za granicą. Zadzwoniliśmy na infolinię i opowiedzieliśmy co się stało, gdzie jesteśmy, ile nas jest. Kontakt z lokalnym przedstawicielem leżał już po stronie ubezpieczyciela. Po ok godzinie (środek nocy) przyjechała laweta, zabrali auto do najbliższego autoryzowanego serwisu (to jest minus, bo musi być autoryzowany) a nas taksówkami do **** hotelu.
    Po naszej stronie leżały tylko koszty związane z naprawą samochodu.
    Jeżeli w tej samej podróży auto zepsuje Ci się ponownie, cała procedura się powtarza (w sensie, że masz prawo do więcej niż jednej awarii .
    Poszukaj sobie informacji na ten temat i sprawdź czy nic się nie zmieniło.
    Ja cieszę się, że je "odkryłam", choć okoliczności były przykre.
    Przemysł farmakologiczny zarabia na ludziach chorych. Dlaczego więc miałby dążyć do zwiększania liczby ludzi zdrowych?

Witam.
    Uważam, iż najlepsze i w przystępnej cenie assitance czyli z holowaniem włącznie (np w Polsce bez limitu km + dodatkowe bonusy) ma firma nowa na rynku podobno dawny PZM - GOTHAER. Zaproponowano mi go u P. Kani w Cieszynie i faktycznie ja płacąc 120 zł za rok mam pełne assistance z holowaniem bez limitu km, hotelem, autem zastępczym itp itd - oczywiście na terenie Polski. Na Europe jest droższe i inne warunki ale i tak godne zainteresowania. Sprawdziliśmy tez inne firmy, które na tle tej oferty wypadły blado. Każdy ma jednak swoje doświadczenia, a i każdy agent może tez zachwalać coś nie pokazując czegoś innego.
    Wydaje mi sie jednak, iz u P. Kani w Cieszynie wszystko jest na najwyższym poziomie. Pozdrawiam

Mnie też zaproponowano ubezpieczenie z firmy Gothaer. Wydaje się być ok.

Polecam Ci kancelarie brokerską PKB. Mają bardzo atrakcyjną ofertę jeśli chodzi o ubezpieczenia komunikacyjne. Sama ubezpieczyłam tam swoje auto.

Cytat Napisał amelia86 Zobacz post
    Polecam Ci kancelarie brokerską PKB. Mają bardzo atrakcyjną ofertę jeśli chodzi o ubezpieczenia komunikacyjne. Sama ubezpieczyłam tam swoje auto.
    Znajomemu ubezpieczyli samochód i wszystko było super, po konroli policji okazalo się, że polisa jest sfałszowana i mieli klocki, bo oc nieważne. Nie polecam.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Ja ostatanio się interesowałem tym tematem i powiem Ci, że najlepsze ubezpieczenie podróży kupisz w generali direct, sam tam kupowałem i jest ok

Uprawnienia