Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Temat: Dodatkowe ubezpieczenie samochodu w czasie podróży

Na pewno przed podjęciem decyzji, dokładnie przewertuj dostępne oferty bo sam interesując się tematem, głupio podjąłem trochę zbyt pochopną decyzję. No i co jak co - porównaj wszystkie firmy oferujące takie usługi, chociażby przez Internet: http://www.fineinvestments.pl/ubezpieczenia/

Ja takie ubezpieczenie posiadam o którym mówi autor w: [spam], jako młody niedoświadczony kierowca przyda się dodatkowe wsparcie drogowców czyli assistance itp.
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 09-06-2014 o 20:47

A ja polecam dziewczyny z TRIO na stawowej u "włocha".
    Przedstawiają ofertę z uwzględnieniem wielu czynników indywidualnych, ceny rzeczywiście robią dobre, na tyle dobre że oferta jest lepsza niż u lokalnej konkurencji, ale również lepsza od oferty sprzedawcy internetowego czy call center!

Mam pytanie czy warto wykupić Assistance ? a konkretnie: [spam]
    ? Otóż ostatnio wymieniając opony serwisant powiedział że w mojej marce często pękają igły od felg. Boję się że kiedyś na trasie jak złapię kapcia,a próbując wymienić koło może mi się to przytrafić a wtedy już nic nie zdziałam.
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 09-06-2014 o 20:47

A co to są te igły od felg?

on je tak nazwał te śruby na które zakładamy koło.

Znaczy się szpilki? wcale tak często nie pękają, chyba, że ktoś nie wie jak dokręcać koło, przykręca się je odpowiednim momentem, służy do tego specjalny klucz (dynamometryczny), przyjrzyj się czy twój serwisant takowy stosuje bo może taniej będzie zmienić mechanika

Zgadza się szpilki Nie znam się tak dobrze , miał jakiś klucz którym dokręcał koło , resztę robił pistoletem. On twierdził że w tych samochodach się łamią.. mam autko Koreańskie. Chyba pomyślę nad zmianą dzięki za radę.

A to standardowe nie wystarczy, np.żeby do Francji jechać?

Jak my jechaliśmy wprawdzie nie do Francji, ale blisko to nic specjalnego nie wykupiliśmy.

Uprawnienia