Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Panele podlogowe

Panele podlogowe

widze ze kolejny dzial mamy i dobrze, bo przy okazji chce Was zapytac o panele podlogowe bo bede kupowac do domu i zastanawiam sie gdzie najtaniej mozna kupic?

Tylko i wyłącznie przez internet,słoneczkoxxx24 kupowałam do całego domu panele w sklepie internetowym i zaoszczędziłam prawie 1000zł w porównaniu do lokalnych sklepów.
    Oczywiście w tym są już koszty przesyłki,nie musisz się martwić o transport,przywiozą Ci pod dom.Jest fakturka,więc można sobie potem odliczyć w U.S.
    Polecam,gdybyś chciała wyślę Ci na priva adres sklepu,w którym ja dokonałam zakupuwtedy możesz sobie porównać ceny.

Szukając dobrego sklepu internetowego skorzystaj z tej wyszukiwarki. Oprócz ceny warto kierować się również opiniami o sklepie:
    http://www.ceneo.pl/Panele_podlogowe...~~Mpod~~sogowe

Cytat Napisał konwalia Zobacz post
    Tylko i wyłącznie przez internet,słoneczkoxxx24 kupowałam do całego domu panele w sklepie internetowym i zaoszczędziłam prawie 1000zł w porównaniu do lokalnych sklepów.
    no ja jestem wrogiem paneli, ale zapytam z ciekawości - ten sklep wysyła jakieś próbki do domu? wybierałaś tylko na podstawie zdjęć z netu, czy wybierałaś rodzaj/firmę w normalnym sklepie i tylko zamówiłaś w sklepie intrnetowym?

Daj lepiej deske barlicką jest droższa ale za to trwalsza.

Cytat Napisał kalafiorrr Zobacz post
    no ja jestem wrogiem paneli, ale zapytam z ciekawości - ten sklep wysyła jakieś próbki do domu? wybierałaś tylko na podstawie zdjęć z netu, czy wybierałaś rodzaj/firmę w normalnym sklepie i tylko zamówiłaś w sklepie intrnetowym?
    Wiesz,ja też nie jestem fanką paneli,ale gdy człowiek marzy,aby jak najszybciej się przeprowadzić,to wiadomo tnie koszty,gdzie się da.
    No cóż panele mają dwie zalety: są w miarę tanie i nie żal ich wymienić,gdy się szybko znudzą...

Prawie wszystko kupuję w sklepach internetowych,a wygląda to tak,że najpierw pochodzę sobie po "normalnych" sklepach,pooglądam,popytam,a potem tylko spisuję firmę,model i ceny(wiem,że to bardzo nieładnie,bo nieraz sprzedawcy nieźle się "naprodukują",mając nadzieję,że coś kupię,zwłaszcza chodzi o agd,a mnie chodzi tylko o informacje) ,potem zaczynam grzebać w internecie i porównywać oferty,przeglądać opinie i o sprzedawcach i o towarach,staram się nie kupować w ciemno,czegoś,czego nie widziałam przedtem.

Cytat Napisał konwalia Zobacz post
    Prawie wszystko kupuję w sklepach internetowych,a wygląda to tak,że najpierw pochodzę sobie po "normalnych" sklepach,pooglądam,popytam,a potem tylko spisuję firmę,model i ceny(wiem,że to bardzo nieładnie,bo nieraz sprzedawcy nieźle się "naprodukują",mając nadzieję,że coś kupię,zwłaszcza chodzi o agd,a mnie chodzi tylko o informacje) ,potem zaczynam grzebać w internecie i porównywać oferty,przeglądać opinie i o sprzedawcach i o towarach,staram się nie kupować w ciemno,czegoś,czego nie widziałam przedtem.
    z wypytywaniem sprzedawców i późniejszym zamawianiem przez net, mam podobny dylemat; ale z drugiej strony, kiedy pomyślę, jakie sztuczki są robione na półkach sklepowych, aby kupić właśnie ten produkt, a nie ten o 2 półki niżej, to poczucie winy znika;
    i widzę, że stosujesz rozsądniejszą kolejność w kupowaniu; ja zwykle coś najpierw wypatrzę w necie; potem ruszam w miasto, by daną rzecz porządnie obmacać... i zwykle okazuje się, że w najlepszym przypadku, taka najbliższa możliwość jest w katowicach...

Cytat Napisał kalafiorrr Zobacz post
    z wypytywaniem sprzedawców i późniejszym zamawianiem przez net, mam podobny dylemat; ale z drugiej strony, kiedy pomyślę, jakie sztuczki są robione na półkach sklepowych, aby kupić właśnie ten produkt, a nie ten o 2 półki niżej, to poczucie winy znika;
    i widzę, że stosujesz rozsądniejszą kolejność w kupowaniu; ja zwykle coś najpierw wypatrzę w necie; potem ruszam w miasto, by daną rzecz porządnie obmacać... i zwykle okazuje się, że w najlepszym przypadku, taka najbliższa możliwość jest w katowicach...
    jak szukacie czegoś naprawdę dobrego, to mogę polecić firmę balterio, włoską, dostępną też jak piszecie w sklepach internetowych.

Czy panele nadadzą się na ogrzewanie podlogowe? czy lepiej naturalne drewno?

Uprawnienia