Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 80

Temat: Marzenie motoryzacyjne....

dokładnie dyszol masz racje wszystkie marzenia ida w strone kasiorki a każdy z nas ma takie fajne marzenia tylko marzyć matrzyć

najbardziej boli utrata wartości,kupujecie auto za górę szmalu,za 2 -3 lata już jest warte połowę tego co daliście...masakra,też wtopiłem w ten sposób kupę kasy ale na szczęście wyleczyłem się już z tego

Cieszyn
    Cytat Napisał cezark Zobacz post
    najbardziej boli utrata wartości,kupujecie auto za górę szmalu,za 2 -3 lata już jest warte połowę tego co daliście...masakra,też wtopiłem w ten sposób kupę kasy ale na szczęście wyleczyłem się już z tego
    Wystarczy że wyjedziesz z salonu i już straciłeś jakieś 20% :/

Cytat Napisał cezark Zobacz post
    najbardziej boli utrata wartości,kupujecie auto za górę szmalu,za 2 -3 lata już jest warte połowę tego co daliście...masakra
    hola! w temacie jest MARZENIE, a nie okrutna rzeczywistość!

krilady.
    Guest
    a ja nie tak to biorę, w sumie odkąd wyszło - Ka mi się podobało, i jak miałam możliwość to kupiłam sobie to autko i jestem baaaardzo zadowolona! (kupiłam starsze) chyba zależy jakie ma się marzenia..a też przede wszystkim uświadomienie sobie co do nas pasuje, bo moje Ka SUPER do mnie pasuje

Cytat Napisał Alien Zobacz post
    mi by wystarczyło to Audi RS4 http://www.youtube.com/watch?v=LKJHPPU0uFg
    O żesz robi wrażenie ale to dalej szpatny niemiec.

Od jakiegoś czasu śni mi się to:
    New-Alfa-Romeo-Giulietta.jpg

A bardziej przyziemnie:
    1632941505_1.jpg

a więc to jest ta KoolKa
    Ja zawsze marzyłem o "owcy w wilczej skórze" tzn. z wyglądu normalny samochód, ale tak konkretnie podrasowany

Cytat Napisał tomtom Zobacz post
    a więc to jest ta KoolKa
    tylko dlaczego mi się ubzdurało, że ma być żółta ?

dyszol,rozumiem że to stilo to tylko w abarth'cie?też o takim kiedyś myślałem tylko mi ten tiptronic nie siada

Uprawnienia