Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 80

Temat: Marzenie motoryzacyjne....

cezark, z tego co wiem nigdy nie było oficjalnej edycji Stilo od Abartha (a na pewno nie kojarzę biało-czerwonego Stilo ze skorpionem). Te pseudo Abarthy to raczej wersje sportowe tego modelu Fiata (coś jak HGT w Bravo pierwszej generacji). Nie mniej jednak wersja sportowa ma świetną linię (zwłaszcza na lekko obniżonych progach i zderzakach).
    Wersja silnikowa o jakiej myślałem to 1.9 140HP - żyleta to zadań specjalnych (benzyniaki nie wiem jak wyglądają w tym modelu). Co ciekawe Stilo takie z np. 2006 roku ma bardzo podobne wyposażenie do obecnego Bravo II, ale Stilaka można mieć za połowę tej ceny (w full pakiecie - szklany dach, skóra, dwustrefowa klima) a jest tylko rok starszy (porównując Stilo 2006 do Bravo II 2007).

A i nie wiem w jakich wersjach montowany był automat ale moja zasada jest prosta - tylko, ale to tylko full manual.
    Ostatnio edytowane przez dyszol ; 01-06-2011 o 19:15

2.4 miał własnie tiptronika w serii a reszta pewnie na zamówienie,co do benzyn to szału nie ma,najbardziej popularny 1.6 103km który był już w pierwszym bravo od 95r( taki silnik miałem),słabszy 1,4 95km,słaby poprostu,no i 1,8 130km który też już w barcheccie z 95r montowali,potem w punto 2 hgt.Ten CR o którym piszesz to jest już najmocniejszy program w tym 1,9 bo najsłabszy soft ma bodajże 85km(kumpel taki ma) no i jeszcze 115 jest,ciekawe jak podatny byłby ten 140 na jakiś wirusik,pewnie ze 20 by jeszcze wycisnął...

Krilady. pytanie w stylu ciekawość
    Czy KoolKa dzisiaj o 7,50 bujała się Katowicką na dół, Filasiewicza, Bucewicza do góry i skręciła na osiedle w stronę wieżowców

na 91% to chyba ona, chociaż kierunek skąd jechała za bardzo mi nie pasuje

Cytat Napisał cezark Zobacz post
    2.4 miał własnie tiptronika w serii a reszta pewnie na zamówienie,co do benzyn to szału nie ma,najbardziej popularny 1.6 103km który był już w pierwszym bravo od 95r( taki silnik miałem),słabszy 1,4 95km,słaby poprostu,no i 1,8 130km który też już w barcheccie z 95r montowali,potem w punto 2 hgt.Ten CR o którym piszesz to jest już najmocniejszy program w tym 1,9 bo najsłabszy soft ma bodajże 85km(kumpel taki ma) no i jeszcze 115 jest,ciekawe jak podatny byłby ten 140 na jakiś wirusik,pewnie ze 20 by jeszcze wycisnął...
    No właśnie, 1.6 103KM mam obecnie ale w Bravie i nie wiedziałem, że Stilo też ma ten silnik. Czy 1.4 w Stilo było poprawione po nieudanym debiucie w Bravo/Brava/Marea (najbardziej awaryjna i niezbyt dynamiiczna jednostka - podobna lepiej było brać 1.2)?
    Co się tyczy wirusa - być może. Ale na pewno nie w przypadku chipa z allegro za 100zł.

krilady.
    Guest
    tomtom - jestem w tych 9%...dziś to nie byłam ja, ale ostatnio chyba ktoś mnie wyśledził.. rzeczywiście, KoolKa powoli staje się baaardzo poszukiwanym autkiem

Podoba mi się tez honda civic, ale ta "kosmiczna", no i teraz jeszcze ewentualnie gulietta...ale i tak najlepsze jest moje sprytne Ka!

Nie pasował mi właśnie kierunek skąd KoolKa jechała, ale będę się rozglądał. Czekam na jedno zdjęcie w dziale "co to za miejsce" i wtedy coś napiszę

Cytat Napisał krilady. Zobacz post
    no i teraz jeszcze ewentualnie gulietta...
    Dobrze mówisz! Spójrz raz jeszcze na zdjęcie kilka postów wyżej - jest przepiękna. Apropo włoszczyzny (Giuliett, Stilaków i HGT) właśnie natknąłem się na concept art nowego coupe Fiata:
    http://moto.onet.pl/260672,9454230,1...e.html?node=27

krilady.
    Guest
    no ciekawy,tyle że dla mnie za bardzo sportowy... ale ja jeszcze też nie lubię jakoś fiatów choć 500 się im udała...projektanci z Fiata wsadzili swoje łapy w nowe Ka i całkowicie go zepsuli

Giulietta ciekawaaa
    Ostatnio edytowane przez krilady. ; 02-06-2011 o 20:47

Uprawnienia