Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 50

Temat: jaki basen ogrodowy

jaki basen ogrodowy

Zastanawiam się nad basenem w ogrodzie , może przed zakupem ktoś mi coś podpowie? Jaki , i dlaczego ,....

A na jak długo wystarcza woda jak sie ją tabletkuje?

za wszelkie podpowiedzi zg. dziękuje

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Jeżeli chcesz kupić taki za około jeden tysiąc to odradzam bo utrzymanie to koszt około tysiąc złotych w lecie, ja miałem basen i zrezygnowałem bo jest drogi w utrzymaniu w czystości, (nie kupuj chemii w supermarketach) zakup chemii uzupełnianie wody i do tego pompa wody, rachunek za prąd, sąsiedzi i znajomi tylko zagadują żeby ich dziecka się pluskały, do tego jeszcze dolicz podłoże pod basen i rachunek za wodę. Po wyborach może właściciele basenów będą płacić podatek od luksusu, wszystko jest możliwe.

krilady.
    Guest
    No to z tego wynika, że najlepszy taki dziecięcy a doopę zamoczyć idzie

- - - Dopisano - - -

Znalazłam Wam fajny gadżet na basen

najlepiej to dużą dziurę w ogrodzie wykopać i poczekać na deszcz
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

ja kupowalam basen w makro firmy intex . basen rozporowy . ma wymiary 366 cm na 91 cm i jest w sam raz mozna super sie ochlodzic , poplywac na materacu itd. wody wchodzi okolo 6 kubikow ( 6 tys litrów ) chemie kupuje w sklepie ogrodniczym jak sie jedzie na ustroń to jest po lewej stronie . kupuje plyn algen i tabletki . starcza mi to na caly sezon i poczatek nastepnego a jezeli chodzi o wode to wymieniam raz w polowie wakacji a napuszczam basen juz kolo 10 czerwca . odradzam kuopwanie wiekszego basenu bo faktycznie utrzymanie bedzie drozsze. i tylko bedziesz sie wkurzac pozdrawiam

To jaki byłby lepszy rozporowy czy stelażowy
    zastanawiam się konkretnie nad tymi mniejszymi

- - - Dopisano - - -

ukweli
    Guest
    Ten rozporowy źle się myje po wypuszczeniu wody.

Ja wczoraj napełniłam rozporowy... I mi odpowiada

zgodzę sie z tym ze jak spuścisz wodę z rozporowego to musisz poprosić kilka osób żeby ci go podnieśli do góry i mycie jest upierdliwe ale plusem jest rozkładanie bo dmuchasz sobie obręcz lejesz wode i gotowe jezeli juz kupować to optymalny rozmiar to wlasnie 366 na 91 bo i ty sie popluskasz i na materacu popływasz i dzieci sie pokapia . taki basen styka na okolo 6 7 lat potem niestety jego gumowa obrecz robi sie cienka i robią sie dziury wiec kazdy ma swoje plusy i minusy . najważniejsze to mieć w zestawie pompę filtrującą i dobra chemie kupić . uważam ze drabinka jest zbędna .

Zależy jaki ten basen ma być ? taki tylko dla ochłody czy porządny na lata ? Jeśli chcesz trochę zainwestować to te baseny poniżej się dobrze sprawdzają, tam sa rózne modele, no i najlepiej jak ma się studnię to koszt wody odpada, zaopatrz się w dobrą pompę filtrujacą to wody nie trzeba wymieniać przez cały sezon, do tego anty-glon i chlor + "żabka",która świetnie zbiera osad - fajny jest czeski sklep Mountfield wszystko znajdziesz ale ta stronka poniżej tez może pomoże

http://ekobeskidy.pl/technika-basenowa/baseny-ogrodowe

Uprawnienia