Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50

Temat: jaki basen ogrodowy

ja kupowałem basen w zeszłym roku, oczywiście basen rozporowy o wymiarach 366 cm na 91 cm i jest w sam raz mozna super sie ochłodzić , popływać na materacu itd. wody wchodzi okolo 6 kubikow ( 6 tys litrów ) chemie kupuje w sklepie ogrodniczym, kupuje plyn algen i tabletki . starczyło mi to na caly sezon i poczatek nastepnego a jezeli chodzi o wode to wymieniałem raz w polowie wakacji a napuszczam basen juz kolo 10 czerwca . odradzam kuopwanie wiekszego basenu bo faktycznie utrzymanie bedzie drozsze. i tylko bedziesz sie wkurzać

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Lepiej kupić mały basenik i nie dodawać chemii, wystarczy wodę zmieniać i, będzie taniej.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja mam w swoim ogrodzie basen stelażowy inaczej chyba basen rozporowy i to była bardzo dobra decyzja, bo basen jest rewelacyjny. Stoi bardzo stabilnie, nie sprawia żadnych problemów. Nie był może tani, ale zakładamy, że posłuży kilka lat. W poprzednich latach kupowaliśmy baseny, które za każdym razem po wakacjach nie nadawały się do użytkowania, pękały wytrzymywały zaledwie jeden sezon, ten mamy już dwa sezony i wszystko jest w porządku w przyszłym roku chcemy wkopać go w ziemie zobaczymy co z tego wyjdzie

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Nie wiem czy taki basen można zbudować w ziemi, basenu rozporowego chyba się nie wkopuje? A co z wodą na zimę, lodowisko zrobisz?
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał amelarol Zobacz post
    W poprzednich latach kupowaliśmy baseny, które za każdym razem po wakacjach nie nadawały się do użytkowania, pękały wytrzymywały zaledwie jeden sezon, ten mamy już dwa sezony i wszystko jest w porządku w przyszłym roku chcemy wkopać go w ziemie zobaczymy co z tego wyjdzie
    Gratuluje pomysłu, aż strach się bać co się z nim stanie, ale podejrzewam że to samo co z poprzednimi.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Kajów koło Gdziejowa
    A może taki basenik

1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

To już wyższa szkoła. Ale pomysł przedni.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Taki żeby zimą można było na łyżwach śmigać:-)
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jest za 200 zł na Empiku Onlin - http://ecsmedia.pl/c/basen-rozporowy...xt48876142.jpg
    Warto, nie warto? Plusy, minusy? Jakie baseny macie u siebie i dlaczego akurat takie?
    Nie mamy wielkich wymagań - głównie chodzi o coś sensownego pod dzieci.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał macza Zobacz post
    Jest za 200 zł na Empiku Onlin - http://ecsmedia.pl/c/basen-rozporowy...xt48876142.jpg
    Warto, nie warto? Plusy, minusy? Jakie baseny macie u siebie i dlaczego akurat takie?
    Nie mamy wielkich wymagań - głównie chodzi o coś sensownego pod dzieci.
    Zadzwoń - 603284470, może to dla ciebie i dzieci.

Uprawnienia